В Ужгороді презентували перший регіональний енергетичний хаб

Заступник міського голови Артем Погорєлов привітав учасників Днів енергії в Ужгороді, зазначив, що захід спрямований на ознайомлення з місцевими й закордонними напрацюваннями, допомагає реалізувати нові ідеї щодо альтернативного використання енергії та ознайомитися з енергоощадними технологіями, додав, що Ужгородська міська рада радо підтримуватиме такі ініціативи.
В офіційній частині заходу взяли участь також представники управління єврорегіональної співпраці Закарпатської обласної державної адміністрації, управління економічного розвитку міста Ужгородської міськради, Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, Ужгородського національного університету, ГО «Екосфера», ГО «Центр європейських ініціатив», Міжнародної Асоціації інституцій регіонального розвитку «МАІРР», Агентства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття».
Організаторка акції, очільниця Центру європейських ініціатив Наталія Носа розповіла про результати проєкту «Дунайська енергія». Керівник Агенції регіонального розвитку Михайло Данканич закцентував на нових можливостях підтримки молодих підприємців у 2021 році. Презентували і результати енергетичних ініціатив у громадах, про це розповіли гості з Івано-Франківська, Києва та Словаччини, які працюють у сфері енергоефективності та енергоаудиту.
Презентували й низку екоініціатив: е-адаптер для домашнього використання, інтерактивну гру з альтернативної енергетики, протипаводкову енергогенеруючу систему, електроскутери, Dron.Ua – тепловізор зовнішньої оцінки будівель, лабораторії «НЕСіКА» та «Розумна енергія», GreenWeels, презентації компаній з енергоаудиту будівель та встановлення альтернативної енергетики в домогосподарствах.
За підтримки ТОВ «АVE» та ГО «Екосфера» для дітей організували майстер-класи «Розмалюй свою екоторбу», «Мінісад у горщику», «Нове життя звичайним речам» тощо.
Ужгородська міська рада
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
- «Я виріс тут, знаю всі місця з дитинства, тут живуть мої рідні – це моя земля. Тому мені є за що воювати…» Історія бійця 128-ї бригади Дмитра
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у травні 1925-го
- Фільм закарпатця Дмитра Грешка “Дівіа” змагатиметься за Кришталевий глобус
- Розвідник "Азіат". Загиблий Герой із Ужгорода, головний сержант Віктор Кущик нагороджений трьома орденами "За мужність"
- «Я й від ФПВ тікав на швидкості 120 кілометрів, й під скиди потрапляв, і на протитанковій міні підривався… Але далі їжджу й ніколи не панікую!» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
- «На позиції мені не потрібен боєць, котрий нічого не боїться, бо він перший загине. І боягуз не потрібен…» Історія бійця 128 бригади Анатолія
- Пекар, який став мінометником. Історія бійця 156-ї окремої механізованої бригади з позивним «Мадяр»
До цієї новини немає коментарів