Відбулося засідання Органу з питань охорони культурної спадщини в Ужгородській міськраді

Так, погодили технічні паспорти вивісок Закарпатському академічному обласному театру ляльок на площі Театральній, 8, на будівлях на вулицях Олександра Фединця, 52/а, Собранецькій, 42/ 7 та Олександра Фединця, 21/1. Проголосували й за те, щоб продовжити строк дії технічного паспорта вивіски на вулиці Підгірній, 21/1. У погодженні технічного паспорта вивіски на вул. Олександра Фединця, 32/1 члени Органу з питань охорони культурної спадщини відмовили – через невідповідність Порядку встановлення вивісок в Ужгороді. Зазначалося, що у межах історичної забудови центральної частини міста вивіски необхідно виконувати виключно з натуральних матеріалів або, як виняток, з сучасних матеріалів з використанням пластику з металевим напиленням (під натуральний камінь, метал, скло та інші матеріали, що вдало імітують природні).
Крім того, забороняється розміщувати вивіски із закриттям вікон, художніх балконів, лоджій, цінної пластики та ліпнини будинків. Розміщення вивісок на фасадах будинків та споруд повинно здійснюватися із дотриманням структурної побудови, стилістичної єдності фасадів, без пошкодження елементів архітектури та з урахуванням зовнішнього опорядження фасаду.
Ужгородська міська рада
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Туберкульоз і ВІЛ – подвійна загроза, що потребує єдності дій: у міськраді обговорили ситуацію в Ужгороді
- В Ужгороді вже місяць працює Офіс податкових консультантів
- В Ужгороді офіційно розпочався опалювальний сезон – у лікарнях, школах, дитсадках можуть включати за потреби тепло
- Ужгородська міська рада оголосила прийом документів на премії для діячів культури та мистецтва
- Соцзахист, медицина, пенсії: в Ужгороді говорили про проблеми та виклики для людей похилого віку
- Ще 2 мільйони гривень на підтримку захисників виділили із бюджету Ужгорода
- Богдан Андріїв: "5 мільйонів гривень із бюджету Ужгорода спрямують для будівництва ветеранського простору"
- В Ужгороді діє тимчасова заборона на самовільне встановлення дорожніх конусів
- Понад три мільйони гривень виділили на підготовку шкіл і дитсадків Ужгорода до опалювального сезону
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- В Ужгороді стартував III Всеукраїнський форум міської мобільності – Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- 1 мільйон гривень субвенції передадуть із бюджету Ужгорода Костянтинівці, що на Донеччині
- Ще 6,9 млн грн на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- На одноразову допомогу рідним загиблих захисників із бюджету Ужгорода виділили ще 1,8 млн грн
- До уваги батьків! Як оформити учнівську муніципальну картку ужгородця
- ЦНАП Ужгородської міської ради надаватиме ще більше адмінпослуг
- В Ужгороді затвердили плату за навчання у мистецьких школах на 2025–2026 навчальний рік
- Ужгород підтримує Третій Армійський Корпус: у міськраді обговорили подальшу співпрацю
- Ужгород отримав першого партнера у Молдові
- Підтримка від громади — захист на передовій: Ужгород допомагає нацгвардійцям
До цієї новини немає коментарів