Аеропорт “Ужгород” прийняв перший авіарейс у рамках угоди між Україною та Словаччиною

Аеропорт “Ужгород” прийняв перший авіарейс у рамках угоди між Україною та Словаччиною
Сьогодні здійснено перший рейс у Міжнародний аеропорт «Ужгород» відповідно до Міжурядової Угоди зі Словацькою Республікою. Відтепер керування повітряним рухом, а також використання повітряного простору на тактичному рівні буде відбуватися на визначеній частині повітряного простору Словаччини. При цьому будуть застосовуватися процедури неточного заходження на посадку за приладами на аеродромі «Ужгород».

 

Для чого потрібна угода?

Міжнародний аеропорт «Ужгород» розташований у гірській місцевості таким чином, що поріг злітно-посадкової смуги 10 розташований за кілька сотень метрів від україно-словацького кордону. Використання повітряного простору сусідньої країни – необхідна умова для здійснення посадок за приладами на цьому аеродромі. Угода була підписаний у вересні минулого року під час офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Словацької Республіки.

«Відсьогодні можливості використання аеродрому для авіакомпаній в Ужгороді розширено. Це результат тривалої роботи України на міжнародному рівні - і ми очікуємо, що він позитивно вплине на розвиток авіаперевезень у регіоні.

Ми бачимо, що є попит як на міжнародні, так і внутрішні авіарейси. Наприклад, польоти за відновленим влітку цього року маршрутом Київ - Ужгород - Київ майже завжди відбуваються з повною посадкою пасажирів. Спираючись на низку позитивних тенденцій, зараз активно працюємо над подальшим розвитком регіональних аеропортів країни», - розповів Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Попередньо була здійснена імплементація протоколів технічної взаємодії зі словацькою стороною, виконана розробка та запровадження нових схем вильоту/прильоту на аеродром “Ужгород”. Це дало можливість аеропорту стати більш доступним для виконання польотів, зокрема при ускладнених метеоумовах та у нічний час.

Міністерство інфраструктури України 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

10 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів