У неділю в Ужгороді перекриють вул. Капітульну та вул. Замкову – відбудеться "БерченіФест"

У неділю в Ужгороді перекриють вул. Капітульну та вул. Замкову – відбудеться "БерченіФест"
У неділю, 19 вересня, із 8 год. до 22 год в Ужгороді перекриють вул. Капітульну (від будинку № 20 до Ужгородського замку) та вул. Замкову (від вул. Капітульної до вул. Августина Волошина) – у зв’язку із проведенням «БерченіФесту».

 

Таке рішення прийняли напередодні на засіданні  комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту Ужгородської міської ради, розглянувши відповідне звернення. Організатори мають розробити та погодити з департаментом міського господарства й управлінням патрульної поліції тимчасову  схему організації дорожнього руху.

Погодили також облаштування пішохідного переходу та встановлення відповідних  дорожніх знаків на розі вул. Василя Комендаря – просп. Свободи, облаштування велопарковки на тротуарі  біля будівлі  №19 на пл. Шандора Петефі. Підтримали й облаштування парковки на вул. Другетів, 88 – за умови внесення змін до проєкту, а саме збереження тротуарної зони і облаштування парковки виключно в межах власної земельної ділянки. Заявник має розробити новий проєкт та погодити його у встановленому порядку.

На комісії також вирішили внести зміни в організацію дорожнього руху: на вул. Українській (від вул. Андрія Палая до вул. Іштвана Дендеші) буде заборонено рух великогабаритного транспорту, а на вул. Миколаї Божук (від вул. Івана Сільвая до вул. Андрія Бачинського) запровадять односторонній  рух. Департамент міського господарства має внести зміни в схему організації дорожнього руху та облаштувати відповідні дорожні знаки.

Члени комісії також вирішили демонтувати обмежувачі руху у дворі будинку № 39 на вул. Михайла Грушевського та дорожній знак «Головна дорога» на вул. Антоніна Дворжака від перехрестя з вул. Андрія Палая в напрямку вул. Іштвана  Дендеші. Відповідно до прийнятого рішення, департамент міського господарства має облаштувати  зелену стрілку – поворот направо – на  вул. Коритнянську на світлофорі на вул. Юрія Гагаріна.

Комісія відмовила у забороні руху великогабаритного транспорту на вул. Олександра Можайського. Питання облаштування автопарковки на  вул. Володимира Погорєлова, 3 відклали на виїзне засідання комісії.

Загалом на комісії розглянули 12 питань, серед яких депутатські звернення, заяви громадян.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

16 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів