У Хусті відкрився пункт безкоштовної вакцинації від Covid-19

4 листопада у Хусті у термальному курорті Апартель Рікка Хуст відкрився пункт безкоштовної вакцинації від Covid-19. Всім провакцинованим в Апартель Ріка у подарунок надається можливість безкоштовного відвідування термального комплексу.
Вперше на території Закарпатської області соціально-орієнтований бізнес вступає у боротьбу з пандемією, надаючи приміщення і все необхідне для вакцинації населення оснащення.
«Ми вакцинуємо наших гостей і всіх охочих сертифікованими вакцинами на вибір - Рfizer, Аstrazeneca та CoronaVac. Вважаємо, що нам під силу зробити вакцинацію комфортною і доступною і зробити свій вклад у набуття колективного імунітету населенням, що є надзвичайно гострим питанням для країни у час пандемії. Аби стимулювати вакцинацію, ми підготували бонуси від закладу кожному вакцинованому – безкоштовний відпочинок у комплексі», - каже директор термального комплексу Михайло Рацин.
На відкриття пункту вакцинації завітали і представники влади – депутат Закарпатської обласної ради Василь Крулько і Хустський міський голова Володимир Кащук.
«На жаль, Україна пасе задніх порівняно з Європою за темпами вакцинації. На Закарпатті ситуація взагалі катастрофічна. Наразі щеплено лише 23% закарпатців. Я вважаю, що вакцинація на термальному курорті Апартель Рікка Хуст - гідний приклад для інших підприємців бути соціально відповідальними і надзвичайно важлива подія. Сподіваюсь, що цей приклад стане певним флешмобом на території Закарпаття і його підхоплять інші підприємці, які почнуть відкривати подібні безкоштовні пункти вакцинації», - зауважив депутат Закарпатської обласної ради Василь Крулько.
Хустський міський голова Володимир Кащук наголосив, що досвід Китаю та Європи показав, що лише масова вакцинація зупинить пандемію цієї небезпечної хвороби. І висловив надію, що кожен, хто ще вагається, прийме правильне рішення для себе і зробить необхідне щеплення.
Варто зауважити, що у перший день роботи пункту щеплення у Апартелі Рікка Хуст вакцинувалось уже 10 людей – і отримали свої бонуси від організаторів.
Сподіваємось, ця подія стане позитивним поштовхом і для інших представників бізнесу Закарпаття, бо лише спільними і скоординованими діями зможемо повернутися до нормального життя і забути про всі карантинні обмеження. І найголовніше – вберегти життя своїх родин.
До теми
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
- «Я виріс тут, знаю всі місця з дитинства, тут живуть мої рідні – це моя земля. Тому мені є за що воювати…» Історія бійця 128-ї бригади Дмитра
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у травні 1925-го
- Фільм закарпатця Дмитра Грешка “Дівіа” змагатиметься за Кришталевий глобус
- Розвідник "Азіат". Загиблий Герой із Ужгорода, головний сержант Віктор Кущик нагороджений трьома орденами "За мужність"
- «Я й від ФПВ тікав на швидкості 120 кілометрів, й під скиди потрапляв, і на протитанковій міні підривався… Але далі їжджу й ніколи не панікую!» Історія бійця 128-ї бригади Анатолія
До цієї новини немає коментарів