Коли учні Ужгородської класичної гімназії зможуть сісти за парти?

Через відсутність тепла учні гімназії другий тиждень вчаться в онлайн-режимі. До цього мали осінні канікули.
"Мене запевнили так, бо я вже навіть коли говорив із підрядниками, вони зроблять це, будуть працювати у дві зміни, — сказав Сергій Роман. — Ми розрили труби. Вони всі зіржавілі. 4 штуки по 600 метрів — вони всі вийшли з ладу за 30 років. Вони просто своє відпрацювали. З 1994-го року вони експлуатуються. Словацькі забудовники, які будували гімназію, давали на них гарантію 25 років. У нас котельня поблизу будівлі. Від котельні до будівлі гімназії йде теплотраса".
Хто має ремонтувати тепломережу, визначили 5 листопада. Однак до 18-го це ще можна оскаржити, — каже заступник начальника управління капітального будівництва Ужгородської міськради Михайло Савко. Наразі звернень не надходило. Відновлювальні роботи в гімназії планують почати у другій половині листопада.
"Виграло товариство "Кулев-Інвест", — пояснив він. — Це не наше, не місцеве. Це івано-франківське, але вони неодноразово вже виконували в нас в Ужгороді роботи. Найкоротший термін підписання угоди — це 18 листопада. Сьогодні ми визначили переможця, завтра, 9 листопада, він приїжджає щодо обговорення термінів виконання робіт. Очікувана вартість була 2, 4 млн, а згідно з проведеною процедурою — 2, 2 мільйона, якщо я не помиляюся. Це кошти місцевого бюджету".
До теми
- «Ми всі тут для того, щоб наші діти не воювали…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- Штурмовик із Руських Комарівців. Сержант Тарас Гурніш посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню
- Частинка Луганщини у Сваляві. Підтримати своїх і знайти можливості для інших
- Герої без зброї: психологиня ДСНС Закарпаття Каріна Фаньо про світло у темряві, важливість професії і силу бути поруч
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Дівчина, яка завжди читає: Олександра Артюхіна про перекладацьку справу і свій перший великий роман
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- Цьогорічний лауреат премії Петра Скунця Віктор Новграді-Лецо – про творчість, премію та плани на майбутнє
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
До цієї новини немає коментарів