Позапланове засідання комісії з питань ТЕБ та НС відбулося в Ужгородській міськраді

Позапланове засідання комісії з питань ТЕБ та НС відбулося в Ужгородській міськраді
Позапланове засідання комісії з питань ТЕБ та НС скликав сьогодні міський голова Богдан Андріїв через аварійні ситуації на котельнях, які обігрівають ужгородські школи №9, №12 та №15, а також дитсадок №8. Перед тим очільник міста побував у цих навчальних закладах.

 

Заслухавши начальницю управління освіти міськради Наталію Мухомедьянову, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала скликати позачергове засідання сесії Ужгородської міської ради. Щоб якнайшвидше вирішити питання із забезпеченням повноцінного навчального процесу, потрібно придбати котли, а для цього – виділити фінансування із резервного фонду бюджету Ужгорода, тож Богдан Андріїв підписав розпорядження про скликання позачергової сесії міської ради на четвер, 13 січня.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

11 січня 2022р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*