Вакцинація у громадах Хустщини – в центрі уваги комунікативної групи та представників ЮНІСЕФ

Сьогодні за ініціативи голови облдержадміністрації Віктора Микити фахівці побували у Вишківській і Драгівській територіальних громадах Хустського району, де показники щеплень залишаються низькими.
«Сучасний світ кидає чимало викликів, але найстрашніші – ті, що стосуються здоров’я та життя людей. Боротися з коронавірусом і спалахами поліомієліту маємо разом. Та на жаль, не всі усвідомлюють необхідність вакцинації», – зауважив Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.
Роман Молдавчук підкреслив, що саме широка інформаційна робота з громадами, лідерами суспільних думок, духовенством, підприємцями дозволить наголосити краянам на важливості й доступності захисту від небезпечних захворювань.
«Співпраця з керівництвом ТГ, обмін досвідом та успішними практиками щодо пришвидшення темпів імунізації допоможе охопити вакцинацією якомога більше краян», – додав заступник голови Ужгородської РДА Віталій Дупин.
Через коронавірус знизилися показники проведення планових щеплень, зокрема й проти поліомієліту. На цьому під час зустрічі наголосила консультантка з комунікацій ЮНІСЕФ Україна Світлана Кісільова.
«Не можемо допустити поширення захворювання, котре викликає невиліковний параліч та є смертельно небезпечним для дітей. Тільки рутинні щеплення згідно з Національним календарем дозволять запобігти виникненню нових спалахів поліомієліту», – зазначила регіональна координаторка з кампанії з імунізації від поліомієліту Олена Верстюк-Шарапа.
В інформаційно-роз’яснювальній роботі з населенням також узяв участь і регіональний комунікаційний координатор у проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у місті Ужгород Віталій Завадяк.
Закарпатська ОДА
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
- "Дивлюсь на них і розумію, що все зробив правильно". Історія закарпатця, який став опікуном для трьох дітей
- «Я виріс тут, знаю всі місця з дитинства, тут живуть мої рідні – це моя земля. Тому мені є за що воювати…» Історія бійця 128-ї бригади Дмитра
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у травні 1925-го
- Фільм закарпатця Дмитра Грешка “Дівіа” змагатиметься за Кришталевий глобус
До цієї новини немає коментарів