«Щасливі діти» разом з словацькими партнерами реалізують проєкт «Татри допомагають Україні»

«Щасливі діти» разом з словацькими партнерами реалізують проєкт «Татри
допомагають Україні»
«Татри допомагають Україні» - спільний словацько-український проєкт, який реалізується за підтримки фонду «Donio n. f.». Проект об’єднав представників кількох організацій та волонтерів з Ужгорода та Татранського краю, які надають допомогу українцям, постраждалим від війни. У партнерах: ГО «Щасливі діти», Громадська асоціація охорони природи «Machaon International», Туристична асоціація регіону Високі Татри (ZCR Vysok? Tatry), «Татранський парламент» (Tatransk? parlament, o.z.), Волонтерська пожежна служба (DHZ Tatransk? Lomnica), Мовна школа «Target school».

 

В рамках реалізації проєкту здійснюється: допомога переселенцям в Ужгороді з пошуком житла та надання гуманітарної допомоги; відправка охочих на тимчасове проживання до Словаччини (допомога з трансфером, консультаційна підтримка); забезпечення житлом переселенців в Словаччині; організація курсів з вивчення словацької мови; забезпечення доступу переселенців до освіти та роботи, створення комунікаційних телеграм-каналів з актуальною інформацією. А також ведуться роботи зі створення кол-центру та інформаційної лінії для допомоги українцям в Словаччині (інформування про отримання статусу особи, яка потребує захисту в Словаччині, про роботу шкіл та дитсадків, про можливості отримати виплати тощо). Наразі вже працює сайт з актуальною для переселенців інформацією - https://www.tatry.sk/ua/.

Команда активно підтримує і допомагає усім, хто через війну опинився в скруті. ГО «Щасливі діти» в Ужгороді вже організувала відправку до Словаччини понад 100 мам з дітьми, допомогла сотням родин з продуктами, речами першої необхідності та проживанням. У Словаччині, завдяки проєкту, прихисток вже отримали сотні українських родин. Понад сотня переселенців наразі відвідують курси з вивчення словацької мови. Якщо ви планує виїзд до Словаччини і потребуєте допомоги з пошуком житла та інформаційної підтримки, заповніть форму за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/1gMlHFSwxmNLUN_9sIGdL6uglj6CyI6arl_6HkDXW2sc/viewform?edit_requested=true. Координатори проєкту обов’язково зконтактують з вами», - інформують в ГО «Щасливі діти».

 

27 квітня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів