«Щасливі діти» разом з словацькими партнерами реалізують проєкт «Татри допомагають Україні»

В рамках реалізації проєкту здійснюється: допомога переселенцям в Ужгороді з пошуком житла та надання гуманітарної допомоги; відправка охочих на тимчасове проживання до Словаччини (допомога з трансфером, консультаційна підтримка); забезпечення житлом переселенців в Словаччині; організація курсів з вивчення словацької мови; забезпечення доступу переселенців до освіти та роботи, створення комунікаційних телеграм-каналів з актуальною інформацією. А також ведуться роботи зі створення кол-центру та інформаційної лінії для допомоги українцям в Словаччині (інформування про отримання статусу особи, яка потребує захисту в Словаччині, про роботу шкіл та дитсадків, про можливості отримати виплати тощо). Наразі вже працює сайт з актуальною для переселенців інформацією - https://www.tatry.sk/ua/.
Команда активно підтримує і допомагає усім, хто через війну опинився в скруті. ГО «Щасливі діти» в Ужгороді вже організувала відправку до Словаччини понад 100 мам з дітьми, допомогла сотням родин з продуктами, речами першої необхідності та проживанням. У Словаччині, завдяки проєкту, прихисток вже отримали сотні українських родин. Понад сотня переселенців наразі відвідують курси з вивчення словацької мови. Якщо ви планує виїзд до Словаччини і потребуєте допомоги з пошуком житла та інформаційної підтримки, заповніть форму за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/1gMlHFSwxmNLUN_9sIGdL6uglj6CyI6arl_6HkDXW2sc/viewform?edit_requested=true. Координатори проєкту обов’язково зконтактують з вами», - інформують в ГО «Щасливі діти».
До теми
- Штурмовик із Руських Комарівців. Сержант Тарас Гурніш посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню
- Частинка Луганщини у Сваляві. Підтримати своїх і знайти можливості для інших
- Герої без зброї: психологиня ДСНС Закарпаття Каріна Фаньо про світло у темряві, важливість професії і силу бути поруч
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Дівчина, яка завжди читає: Олександра Артюхіна про перекладацьку справу і свій перший великий роман
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- Цьогорічний лауреат премії Петра Скунця Віктор Новграді-Лецо – про творчість, премію та плани на майбутнє
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- До 95-річчя Миколи Попенка – видатного композитора, диригента, художнього керівника Закарпатського народного хору
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Із вівторка почав курсувати щотижневий безкоштовний евакуаційний рейс потяга № 45 за маршрутом "Суми – Ужгород"
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- Звільнений з полону Максим Буткевич: “Я бачив, що таке «рускій мір» зсередини… Це справжній Мордор у плані цінностей і свободи”
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
До цієї новини немає коментарів