Закарпатгаз інформує про зміни в законодавстві стосовно замовленої потужності

Закарпатгаз інформує про зміни в законодавстві стосовно замовленої потужності
???????НКРЕКП збільшила період на уточнення замовленої потужності для непобутових споживачів, які здійснили замовлення річної потужності у оператора ГРМ на 2022 рік.

 

Як повідомляється на сайті Регулятора, оплата послуг розподілу природного газу здійснюється в залежності від розміру річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача, яка визначається оператором газорозподільної системи (ГРМ) за замовчуванням на підставі обсягів споживання за попередній газовий рік.

При цьому споживачі, що є непобутовими, мають право до 20 жовтня на власний розсуд замовити інший розмір річної потужності для наступного розрахункового періоду. У такому випадку при перевищенні річної замовленої потужності нараховуються відповідні коефіцієнти.

У зв’язку з тим, що воєнний стан негативно вплинув на можливість споживачів, які замовили річну потужність, використовувати її в рамках замовлених розмірів, Регулятором прийнято постанову НКРЕКП від 24.05.2022 №528, якою надано право таким споживачам одноразово подати оператору ГРМ заявку на уточнення (збільшення/зменшення) величини річної замовленої потужності на 2022 рік починаючи з 24 травня, а не з 10 липня як це передбачено положеннями Кодексу газорозподільних систем.

 Прийняття такого рішення сприятиме зменшенню фінансового навантаження на підприємства, які в умовах воєнного стану не мають можливості працювати стабільно.

 

 

27 травня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів