Поліція розслідує факт транспортування нелегальної лісопродукції на Рахівщині

Вчора, 19 жовтня, пізно ввечері у лісосмузі урочища Драгобрат поліцейські зупинили вантажний автомобіль «ЗІЛ-131», який перевозив деревину.
Під час перевірки правоохоронці з’ясували, що у водія немає жодних дозвільних документів на транспортування лісопродукції. Окрім цього, на стовбурах деревини були відсутні будь-які маркування. На місце події викликали слідчо-оперативну групу, співробітники якої вилучили транспортний засіб разом з вантажем.
Дані відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 246 Кримінального кодексу України. В рамках цієї справи поліцейські встановлюватимуть осіб, причетних до незаконної вирубки лісу. Розслідування триває.
До теми
- Він рятував своїх, а після власного поранення залишився у строю: історія бойового медика Віталія Толочка
- Діти військовослужбовців Нацгвардії відпочили у християнському таборі
- «Коли болить серце – починати треба з голови»: як війна, стрес і страх впливають на здоров’я українців
- Військовослужбовець і соло-тато — історія мукачівського прикордонника Володимир Брижака
- Четвертий день поспіль в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Близько 85% нових випадків раку легень на Закарпатті виявляють уже на пізніх стадіях
- Закарпатській обласній станції переливання крові терміново потрібні донори з негативним резус-фактором
- «Війна не закінчилась, тож треба далі працювати». Закарпатський нацгвардієць про повернення до строю після поранення
- Вакансій майже втричі більше, ніж офіційно зареєстрованих безробітних: кого найбільше шукають роботодавці на Закарпатті
- На Закарпатті протягом трьох наступних днів прогнозують сильну спеку до +39°
- Пошук - як гра, результати - справжні: історія прикордонника із Закарпаття Юрія Бакуна та його спанієля Тайри
- У спеку тварини потребують особливої уваги: патрульні Закарпаття нагадали про прості правила допомоги
- Титанова воля: історія закарпатського прикордонника, який обрав життя, а не відчай
- В Ужгороді зафіксували новий температурний рекорд
- Що змінюється для українців від 1 серпня: бронь по-новому, пенсії, виплати і не тільки
- Поки в Україні зростає кількість шлюбів, на Закарпатті побільшало розлучень через ДРАЦС
- Феномен із Закарпаття: історія Івана Фірцака-Кротона, який дивував усю Європу
- Гепатит без симптомів. Закарпатців закликають безкоштовно пройти тестування
- «У критичний момент мозок вимикає емоції»: історія медика 128-ї Закарпатської бригади
- Ужгородець Олег «Бяка»: шлях від солдата до командира роти безпілотних систем

До цієї новини немає коментарів