В Тур‘є-Реметівській територіальній громаді відкрили першу поліцейську станцію

В Тур‘є-Реметівській територіальній громаді відкрили першу поліцейську станцію
Вчора, 22 листопада, на Ужгородщині в селі Порошково Тур’є-Реметівської територіальної громади розпочала роботу перша поліцейська станція, яка також обслуговуватиме сусідні села Мокра та Маюрки. Загалом поліцейський працюватиме задля спокою та безпеки майже шести тисяч громадян.

 

Посилення поліцейської присутності в цьому районі стало можливим завдяки співпраці поліції Закарпаття та керівництва місцевої територіальної громади. У відкритті взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник та голова Тур’є-Реметівської сільської громади Надія Девіцька. Приміщення, в якому для громади нестиме службу поліцейський Олександр П’ятничук, облаштували в адмінбудівлі старостівського округу села за підтримки місцевої влади. Це перша поліцейська станція на території цієї громади.

Для того, щоб кожен куточок нашої області залишався безпечним, ми продовжуємо збільшувати присутність поліції та робимо все можливе, щоб всі місцеві та приїжджі люди почували себе захищеними.

Поліція Закарпатської області

 

23 листопада 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів