Благодійний концерт «Діти Закарпаття – воїнам ЗСУ» відбувся в Ужгороді
Благодійний концерт «Діти Закарпаття – воїнам ЗСУ» відбувся напередодні в Ужгороді. На сцені облмуздрамтеатру з патріотичною програмою виступили понад два десятки творчих колективів краю. Зокрема, вокальні й хореографічні номери підготували народний ансамбль «Джерела», дитяча академія танцю «Джерельця Карпат», ансамбль «Перлинка», центру творчого розвитку «Зіраті Зефірчик», хореографічний ансамбль «Наша Файта», фольклорний ансамбль «Музики» та інші.
Концерт, кошти за квитки на який та донати в спеціальні скриньки спрямують на потреби українських захисників, відбувся з ініціативи Товариства вірменської культури Закарпаття «Арарат» та Спілки вірмен України.
Секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян подякував від себе особисто і від імені міського голови Богдана Андріїва організаторам за важливу ініціативу, а творчій молоді – за чудові виступи, підтримку Збройних Сил України.
Відвідали концерт і заступник начальника Закарпатської ОВА Олександр Пацкан, заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук, директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА Євген Тищук.
Хвилиною мовчання вшанували загиблих українських оборонців і всіх жертв війни, які втратили життя через російських окупантів. Капелан 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій провів молитву за українське військо.
Серед глядачів були і військові, тож молодь змогла особисто подякувати й подарувати свою творчість захисникам.







До теми
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- В Ужгороді стартував III Всеукраїнський форум міської мобільності – Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- 1 мільйон гривень субвенції передадуть із бюджету Ужгорода Костянтинівці, що на Донеччині
- Ще 6,9 млн грн на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- На одноразову допомогу рідним загиблих захисників із бюджету Ужгорода виділили ще 1,8 млн грн
- До уваги батьків! Як оформити учнівську муніципальну картку ужгородця
- ЦНАП Ужгородської міської ради надаватиме ще більше адмінпослуг
- В Ужгороді затвердили плату за навчання у мистецьких школах на 2025–2026 навчальний рік
- Ужгород підтримує Третій Армійський Корпус: у міськраді обговорили подальшу співпрацю
- Ужгород отримав першого партнера у Молдові
- Підтримка від громади — захист на передовій: Ужгород допомагає нацгвардійцям
- На Закарпатті готують асистентів дитини для супроводу під час інклюзивного навчання
- Жителі Оноківської громади зможуть користуватися пільговим проїздом у громадському транспорті Ужгорода
- На Закарпатті затверджено створення 107 академічних ліцеїв
- Ще три офіси Ветеранського простору «ВДОМА» запрацюють до кінця року на Закарпатті
- $100 000 на військові розробки: в Ужгороді та інших містах України відбудеться хакатон для інженерів
- Закарпаття активно розбудовує безбар'єрний простір
- Ще 1 мільйон 150 тисяч гривень на підтримку військових виділив Ужгород
- В Ужгороді збудують ветеранський простір та мультифункціональний стадіон
- До уваги жителів Ужгорода: роз’яснення щодо громадських обговорень стосовно поховань на Пагорбі Слави
До цієї новини немає коментарів