На Закарпатті повідомили про підозру співробітнику ТЦКСП, який наніс тілесні ушкодження дружині військовослужбовця

Сьогодні, 3 липня, дізнавачі Ужгородського районного управління поліції, за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у сфері оборони західного регіону, повідомили про підозру співробітнику Закарпатського ОТЦКСП у вчиненні ним кримінального проступку – нанесення тілесних ушкоджень дружині військовослужбовця.
Як повідомлялося раніше, подія сталася 25 червня. На одній із вулиць Ужгорода підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив конфлікт з подружжям та кілька разів вдарив жінку в область обличчя та голови. Поліцейські оперативно розшукали фігуранта та доставили до райуправління поліції. Всі відомості було одразу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України. За висновками судово-медичного експерта зловмисник наніс потерпілій легкі тілесні ушкодження.
Наразі досудове розслідування у справі триває. Готуються необхідні матеріали для скерування матеріалів кримінального провадження до суду.
До теми
- Гірські рятувальники на Рахівщині врятували сноубордиста, який заблукав у горах
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим військовим
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбудеться майстер-клас із виготовлення коника-мотанки
- На Закарпатті розробили освітню програму для ромських дітей
- В Ужгороді встановлюють обставини смерті 12-річної дівчинки після лікування у приватній стоматологічній клініці
- На кордоні з Угорщиною виявили викрадену автівку
- Закарпаття втратило через пожежу пам'ятку архітектури XVIII століття
- Внаслідок пожежі у селі Сойми загинув 60-річний чоловік
- В Ужгороді презентували «Календар краєзнавчих пам’ятних дат Закарпаття на 2026 рік»
- Поблизу Мукачева чоловік потрапив під поїзд
- Коляда з берегів Тиси: закарпатці представили Україну на фестивалі в Румунії
- «Вальсовий тур до Відня» – в обласній філармонії в Ужгороді відбудеться концерт симфонічного оркестру
- Гірські рятувальники транспортували травмованого сноубордиста
- Прокурори скерували до суду справу щодо адвоката з Виноградова, якого підозрюють в організації групи для незаконного переправлення військовозобов’язаних за кордон
- За 2025 рік порушники митних правил у зоні діяльності Закарпатської митниці сплатили у Держбюджет 33 млн грн
- На Закарпатті поліція розкрила два майнові злочини, вчинені під час застілля
- "Ми їх всіх чекаємо”: у Мукачеві родичі безвісти зниклих та полонених зробили виставку фото
- На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі
- Оголошено переможців фотоконкурсу «Закарпатська осінь»
- Захист прав породіль на Закарпатті: омбудсман розпочав системні моніторинги пологових відділень

До цієї новини немає коментарів