"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
!["Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"](/images/news/2024/3/max/2-5.jpg)
ГО «Щасливі діти» у партнерстві з БО «Благодійний фонд Комітет благодійної допомоги» відновлює проведення заходів у межах Програми реабілітації та відновлення «Сила Карпат».
Програма розрахована на жінок-переселенок, волонтерок, громадських активісток, дружин захисників України з дітками – усіх тих, хто наразі чи не найбільше потребує посиленої уваги й турботи про свій ментальний та психологічний стан.
Як повідомляють в ГО «Щасливі діти», попередній досвід проведення ретритів восени минулого року показав, що вони мають великий попит та дозволяють забезпечити якісний відпочинок і морально-психологічне відновлення мамам із дітками, які його нині, як ніколи, потребують.
Заходи кожного з ретритів розраховані на 2 дні, програма відпочинку передбачає оздоровчі та спа-процедури, творчі майстер-класи, анімаційні заходи та розваги для дітей, заняття з арттерапії, розвантажувальні зустрічі з психологом.
Перший із чотирьох весняних запланованих ретритів вже успішно пройшов в Ужгородському районі. У наступні тижні формуватимуться групи для майбутніх відновлювальних вікендів. За анонсами про реєстрацію на програму, а також за іншими активностями «Щасливих дітей» можна слідкувати на сторінках організації у Фейсбук та Інстаграм або на телеграм-каналі «Пташка».
Програма реабілітації та відновлення "Сила Карпат" відбувається в рамках реалізації проєкту "Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні шляхом надання безпечних притулків, забезпечення продуктами харчування та непродовольчими товарами, а також психосоціальної підтримки" (ER-AA-UKR-2023). Проєкт реалізується Благодійною Організацією Благодійний фонд Комітет медичної допомоги в Закарпатті - CAMZ у співпраці з ГО "Щасливі діти" за підтримки terre des hommes та фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
-->
До теми
- Закарпатські патрульні дають поради, як убезпечити себе від телефонного шахрайства
- Історія автобусного сполучення між Ужгородом та Кошице
- Ужгородські сімейні лікарі переїхали із поліклініки на вулиці Грибоєдова
- Як перевірити воду на якість в домашніх умовах?
- УжНУ долучився до Балтійської програми університетів
- В Ужгороді дітей запрошують на безкоштовні заняття бадмінтоном
- До уваги закарпатців: лінії «103» та «112» доступні навіть при відсутності енергопостачання
- Сьогодні та завтра в Ужгороді проводитимуть дератизацію (винищення гризунів)
- Сьогодні ввечері в Ужгороді тимчасово не буде води - проводитимуть ремонтні роботи
- В Ужгороді міський центр первинної медико-санітарної допомоги змінив адресу!
- Упродовж літа в Ужгороді діти зможуть взяти участь в археологічних розкопках
- Ринок нерухомості Ужгорода зростає
- Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
- Графік Пасхальних богослужінь та освячення пасок в Ужгороді у храмах Української православної церкви
- Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
- В Ужгороді у сімейній амбулаторії на вулиці Гранітній до 8 травня працюватиме мобільний рентгенкабінет
- У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
- 6 міфів про ТЦК, які підживлює російська пропаганда
- Графік проведення Пасхальних богослужінь та освячення пасок 30 – 31 березня в Ужгороді
- Залізничні й автобусні рейси "Чоп – Прага – Чоп" виконуватимуть щоденно
До цієї новини немає коментарів