П’ятьох осіб, які планували перепливти Тису, затримали учора ввечері прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону

Завдяки інформації, наданій оперативниками загону, прикордонний наряд, старшим якого був курсант Національної академії Держприкордонслужби, затримав за 150 метрів до кордону п’ятьох чоловіків з гумовим човном. Пошкодивши загороджувальний паркан, спритники швидко рухалися у бік річки Тиса, якою пролягає кордон з Угорщиною.
Щоб зупинити зловмисників, які спробували проігнорувати законні вимоги прикордонників, наряд здійснив кілька попереджувальних пострілів.
Затриманими виявилися троє жителів Вінниччини, один житель Харківщини та один житель Волині. За організацію своєї подорожі чоловіки мали заплатити переправникам від 7 до 10 тисяч доларів.
Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб, причетних до спроби переправлення цієї групи чоловіків через кордон.
Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачені ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та 185.10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону». Справи скеровано до суду.
Крім того, про пошкодження загороджувального паркану та виявлення у діях чоловіків ознак злочину передбаченого ст. 194 ККУ «Умисне знищення або пошкодження майна» прикордонники повідомили співробітників Національної поліції.
До теми
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Трагедія на Тисі: закарпатські прикордонники врятували 17-річного угорця, його товариш загинув
- На Закарпатті прокуратура через суд вимагає надати 400 гектарам «Річки Білої Тиси» статус заповідної території
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті ліквідували канал незаконного переправлення через кордон чоловіків призовного віку
- Службовий статус для незаконного переправлення військовозобов’язаних: ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті (ВІДЕО)
- Трьох прикордонників Чопського загону нагородили державними нагородами
- 20 кілограмів металевого сплаву, схожого на срібло, виявили на кордоні з Угорщиною
- Не зміг обманути - спробував підкупити: прикордонники викрили хабародавця у «Лужанці»
- У вантажному потязі, що прямував до Словаччини, прикордонники виявили приховані сигарети
- Родинам полеглих закарпатських прикордонників вручили державні нагороди
- 25 тисяч доларів за «роботу», на яку можна не ходити: на Закарпатті судитимуть адвоката та директора філії коледжу
- У пунктах пропуску «Дякове» та «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону припинили три спроби надання неправомірної вигоди
- За вихідні на Закарпатті блокували дві схеми заробітку на незаконних втечах за кордон
- «Подарунки» на пів мільйона: на Закарпатті митники викрили незадекларовані брендові речі
- «Очікування не справдилися»: маріуполець незаконно повернувся в Україну через Карпати після року в Іспанії
- Контрабандний «аромат» на пів мільйона: закарпатські митники вилучили велику партію прихованої парфумерії
- На Закарпатті зустріли бійців 94-го прикордонного загону, які повернулися з передової
- До Словаччини за 17 тисяч доларів – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
- Правоохоронця зі Закарпаття підозрюють в організації незаконного переправлення чоловіків за кордон




До цієї новини немає коментарів