Топ-10 шкіл Ужгорода за підсумками НМТ 2024 року

До топ-3 шкіл в Ужгороді увійшли Ужгородський ліцей імені Августина Волошина, Ужгородський ліцей ім. Т.Г. Шевченка та Ужгородський науковий ліцей.
Підсумувавши результати національного мультипредметного тесту за 2024 рік (НМТ) , портал Osvita.ua склав щорічний рейтинг шкіл.
Як зазначає Osvita.ua, цьогорічний рейтинг не варто порівнювати з рейтингами за минулі роки, адже через війну багато школярів продовжують навчатися онлайн або в інших областях чи закордоном. Також на рейтинг значною мірою повипливали формат та умови проведення тесту.
Топ-10 з 28 загальноосвітніх шкіл Ужгорода за результатами НМТ у 2024 році сформували:
- Ужгородський ліцей імені Августина Волошина Ужгородської міськради Закарпатської обл.
- Ужгородський ліцей ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міськради Закарпатської обл.
- Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
- ТОВ "Приватний ліцей "Гірчичне зерно"
- Ужгородський ліцей "Лідер" Ужгородської міськради Закарпатської обл.
- Ужгородський ліцей № 3 Ужгородської міськради Закарпатської обл.
- Ужгородський ліцей №15 Ужгородської міськради Закарпатської обл.
- Ужгородський ліцей імені В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міськради Закарпатської обл.
- Ужгородський ліцей № 5 Ужгородської міськради Закарпатської обл.
- Ужгородський ліцей «Інтелект» Ужгородської міськради Закарпатської обл.
Побачити повний рейтинг шкіл Ужгорода та ознайомитись з деталями його формування можна тут.
До теми
- У січні в Ужгороді народилося 201 маля — вага найменшого 930 грамів
- В Ужгородській міськраді проаналізували епідемічну ситуацію: захворюваність на ГРВІ, грипу і COVID-19 зростає
- У закарпатському облмуздрамтеатрі запрацювала дитяча театральна студія
- Ужгородський батальйон ТрО потребує патріотів, які бажають стати на захист Батьківщини поруч з побратимами-закарпатцями
- Як у Закарпатській обласній клінічні лікарні ім. Андрія Новака протезують захисників України
- В Ужгороді минулого року соціальні працівники отримали 382 повідомлення про факти домашнього насильства
- Загальнонаціональна хвилина мовчання: в Ужгороді двічі на тиждень проводитимуть акцію пам'яті полеглих Героїв
- В ужгородській кав’ярні військових безкоштовно пригощають кавою
- Солдат ламається не на війні, а коли вертається назад - автор «Історії, яку варто почути» Євген Дубровський
- Графік святкових богослужінь до свята Богоявлення (Хрещення Господнього) та освячення води 2025 року в Ужгороді
- В Ужгороді вже понад 70 мініскульптурок. Як все починалося і скільки встановлені без спеціальних дозволів
- В Ужгороді у новорічну ніч народилося двоє дівчаток та хлопчик
- Богдан Андріїв: "Хай 2025 рік стане роком довгоочікуваної перемоги та миру!"
- В Ужгороді провели різдвяну зустріч для родин полеглих захисників
- В Ужгороді відбулася благодійна колядницька хода
- Богдан Андріїв: "Бажаю, щоб Різдвяна зірка осяяла дорогу додому всім, хто зараз далеко від рідних"
- В Ужгороді два роки діє соціальна послуга «Асистент дитини»
- Адміністратори ЦНАПу Ужгородської міськради здійснили виїзний прийом із використанням мобільного кейсу
- В Ужгороді студенти створили студію дубляжу і озвучують українською відомі мультфільми
- День відкритих дверей провели в інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів