На третину менше зареєстровано шлюбів на Закарпатті у 2024 році, ніж у 2023-му

Так, згідно з даними Управління державної реєстрації краю минулоріч побралося 3528 пар, а у 2023 році 5065.
Статистика шлюбів невпинно падає. У лідерах щодо укладення та розірвання шлюбів традиційно міста Ужгород та Мукачево. Далі у топі: Тячівщина, Хустщина та Рахівщина.
Щодо розлучень – тут має місце тенценція до зростання, проте не надто стрімко. Війна – головна причина такої ситуації. А також її наслідки. Зокрема, чимало українців виїхали за кордон, а відносини та шлюб на відстані не всі витримують. Напруга у родині – також веде до розлучення.
До теми
- На Закарпатті зараз 23 842 військових, які звільнилися з лав армії
- Не просто послуги, а справжня турбота: в Ужгороді відкриється новий салон догляду за домашніми улюбленцями
- Між закордоном і армією 22-річний “Шкіпер” обрав ЗСУ!
- Закарпаття: стабільність із внутрішньою напругою – результати нового соціологічного дослідження
- "Стала набагато простішою": як змінилася процедура оформлення відстрочок від мобілізації з 1 листопада
- Юрій Кілб із Ужгорода каже просто: «Рятувати — це не робота, це спосіб життя. Якщо не ми, то хто?»
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- "Люди, які віддали частину себе за свою країну, мають самі обирати, де їм виступати" — чемпіон світу Владислав Горнодь
- "Моя мрія — прокинутися на ранок і залишитися без роботи", — фахівчиня із соціальної роботи Тетяна Кузьменко
- Війна спричиняє безсоння українців: результати наукового дослідження
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- День спільної пам’яті, тиші й молитви: чому закарпатці 1 листопада поминають померлих
- Пітятко, ружа, тинґириця, калап, ґарадичі: топ-25 слів закарпатського діалекту
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Ветеранська справа: як поблизу Мукачева вирощують креветку та африканського сомика
- Понад 350 пацієнтів з інсультом зафіксували за 9 місяців на Закарпатті
- "Ми не можемо щось дати, якщо самі цього не маємо", — Василь Мандзюк про роботу капелана в тилу
- Черги на кордонах із ЄС: осінні канікули та нова система контролю спричинили затори
- ID-паспорт для пораненого військового - без черг, бюрократії й затримок
- Які штами грипу циркулюватимуть в Закарпатті, чи зафіксовані вже випадки і коли чекати на епідемію

До цієї новини немає коментарів