Закарпатська ОВА спільно із угорськими партнерами організувала зимові канікули за кордоном для 200 дітей українських військових

Про це повідомив керівник краю Мирослав Білецький.
"Вдалося охопити молодь із різних куточків країни: Київщини, Дніпровщини, Харківщини, Франківщини та Закарпаття.
Діти відпочивали у дві зміни в одному із угорських міст. У зимовому таборі їх очікувала насичена і цікава програма: знайомство із культурними пам’ятками та традиціями країни-сусідки, ігри, спортивні і розважальні заходи, зокрема і для ментального здоров’я.
Турбота про дітей, які вже три роки живуть в умовах війни, для нас безумовний пріоритет. Тому вдячні партнерам за підтримку нашої молоді у непрості часи, за створення для них можливості активно провести час за кордоном, оздоровитися, розширити кругозір", йдеться у повідомленні.
До теми
- Із моніторинговим візитом на Закарпатті перебуває команда Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови
- Канікули в серці Карпат: понад 50 дітей з Ужгорода та Донеччини вирушили на відпочинок до Рахівщини
- Майже 250 дітей із прифронтових та постраждалих регіонів прибули на оздоровлення до Закарпаття
- На Закарпатті стартував літній сезон оздоровлення дітей пільгових категорій
- Закарпаття відвідала Президентка Європейського Комітету регіонів Ката Тютто
- Перша Карпатська зміна успішно фінішувала: понад 240 дітей захисників відпочили на Закарпатті
- «Діалог влади та бізнесу»: підприємцям Закарпаття розповіли, як захистити власну справу від кіберзагроз
- На Закарпатті почастішали аварії за участі дітей та підлітків – прокуратура
- До другої річниці створення «стрілецького» батальйону поліції Закарпаття бійців відзначили нагородами
- Діти із Запоріжжя, Донеччини та Київщини продовжують відкривати для себе Закарпаття в межах проєкту «Карпатська зміна»
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник
- Цифровізація освіти: понад 200 шкіл Закарпаття вже у «Мрії»
- Із 1 липня на Закарпатті стартує прийом заявок на участь у Конкурсі бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапів)
- Понад 12 000 учнів Закарпаття пройшли тренінги з «Захисту України» за оновленою програмою
- Бронювання та статус критично важливих підприємств: що змінюється для бізнесу Закарпаття
- Закарпаття стало майданчиком для проведення Національного форуму «Здорова Україна 2030»
- Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
- Реінтеграція захисників: на Ужгородщині обговорили розширення психологічної підтримки в громадах
- Стартував прийом заявок на отримання до 1 млн грн безвідсоткового кредиту для фермерів
- Дипломат із 20-річним досвідом: представництво МЗС України в Ужгороді очолив Іштван Балог






До цієї новини немає коментарів