Із початку року на Закарпатті 48 ветеранів отримали гранти на відкриття та розвиток бізнесу у межах програми «Власна справа»

Однією з умов надання фінансової підтримки є створення нових робочих місць. Відповідно до бізнес-планів демобілізовані військові планують працевлаштувати 88 осіб.
Для відкриття власної справи у межах ініціативи ветеранам уже виділили 13 млн 560 тис. грн.
До речі, торік в області схвалили 201 заявку на отримання грантів на суму понад 51 млн грн.
Кошти можна використати на придбання обладнання, закупівлю сировини тощо.
У межах програми «Власна справа» підприємці можуть отримати мікрогранти від 50 до 250 тис. грн. Для учасників бойових дій сума гранту становить від 250 тис. грн. до 1 млн грн.
У країні загалом та області зокрема працюють над різними елементами соціалізації ветеранів. Можливість відкрити омріяну власну справу – один із них.
Реалізовуємо «Політику Героїв» Плану внутрішньої стійкості Президента України, підтримуємо та дбаємо про наших захисників і їхні родини.
До теми
- Закарпаття посідає лідерські позиції в Україні з розвитку альтернативних джерел енергії
- Бізнес Закарпаття може стати учасником міжнародних програм підтримки, які втілює ООН з промислового розвитку (UNIDO).
- 20 проєктів і 4 мільйони гривень: на Закарпатті обирають найкращі ветеранські ініціативи
- Понад чверть мільйона послуг надали ЦНАПи Закарпаття за І півріччя 2026 року
- На Закарпатті обговорили підготовку до нового навчального року та реформу освіти
- Спортивна гордість Закарпаття: кращих тренерів відзначили з нагоди професійного свята
- Діти військових із Закарпаття та Сумщини вирушили на відпочинок до Австрії
- Закарпатський бізнес запрошують на онлайн-зустріч щодо «зеленого» відновлення та співпраці з Японією
- Ужгородський ліцей «Лідер» – серед 13 закладів Закарпаття, які отримають кошти на енергонезалежність
- Сьогодні 100 дітей із Закарпаття вирушили на відпочинок до Угорщини
- Банкнота 2 000 гривень: навіщо її вводять та коли надійде в обіг
- Гранти до 200 тисяч і нові компенсації: на Закарпатті презентували оновлену програму підтримки бізнесу
- «Лідери змін Закарпаття»: стартував прийом заявок на нову обласну премію для молоді
- Закарпаття отримало майже 400 млн грн на безкоштовне харчування школярів
- На Закарпатті шукають амбасадорів безбар’єрності у сфері туризму
- Закарпаття зберігає тенденцію до зростання: місцеві бюджети поповнилися на 7,1 мільярда гривень
- На Закарпатті вшанували пам’ять полеглих захисників України та героїв Угорської революції 1956 року
- Закарпаття – серед лідерів в Україні за динамікою ринку праці
- «Ветеранський спорт» на Закарпатті: найбільше локацій – в Ужгороді
- У першому півріччі платникам Закарпаття надали понад 55 тисяч адміністративних послуг

До цієї новини немає коментарів