Студенти-медики УжНУ боротимуться зі СНІДом у формі гри

Студенти-медики УжНУ боротимуться зі СНІДом у формі гри
Цієї суботи, 26 березня, студенти медичного факультету проведуть акцію «Грою проти СНІДу», аби долучитися до всесвітнього руху боротьби з цією страшною недугою. Як відомо, СНІД – одна з найбільших проблем, з якою людство увійшло в ХХІ століття. СНІД епідемічно поширюється світом й уражає людей усіх континентів та національностей. Якщо не вживати відповідних заходів, то наступні 5 років близько 100 мільйонів осіб стануть ВІЛ-інфікованими.

 

Комітет SCORA («Репродуктивне здоров’я ВІЛ/СНІД») при UMSA в УжНУ разом із Закарпатським обласним центром з профілактики та боротьби зі СНІДом запроваджує проект «Грою проти СНІДу», розроблений фахівцями світу.

Привертають увагу до боротьби зі СНІДом студенти вже не вперше. Координатор акції Аліна Бігарь розповіла, що реєстрація вже розпочалася, а стати учасником проекту може студент будь-якого факультету. Щоб долучитися до гри, потрібно зареєструватися за посиланням.

Стартує захід о 13-й годині 26 березня на медичному факультеті УжНУ. У формі гри учасники дізнаються, як уберегтися від ВІЛ-інфікування та інших захворювань, що передаються статевим шляхом. Організатори обіцяють, що учасники не пожалкують про цей час, бо проведуть його з користю та матимуть змогу завести нові знайомства.

Для довідки. Ідея проекту зародилася в Чехії під час чесько-німецької зустрічі лікарів навесні 1998 року. Проект підтримала Мережа нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи.

Під час кожної гри учасники поділяються на команди, які проходять 5 етапів та з’ясовуть для себе певні факти щодо СНІДу, зокрема про шляхи передачі ВІЛ/СНІД; профілактику ВІЛ-інфекції; профілактику небажаної вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом; життя з ВІЛ/СНІДом тощо.

На кожному етапі команди набирають бали, які в кінці гри підбивають і визначають переможця.

Ігри проводитимуть в інтерактивному режимі, закликаючи учасників до самостійного пошуку інформації, більш серйозного ставлення до власного здоров’я та свого майбутнього.

Ксенія Шокіна, Медіацентр УжНУ

 

23 березня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів