До Ужгорода завітала львівська письменниця Галина Рис

Сьогодні до Ужгорода приїхала відома львівська письменниця Галина Рис. Письменниця, як і передбачено у рамках проекту, вголос зачитула уривок із своєї книги. Головне посилання від письменнці - це заклик молоді до читання та до проявів творчості.
Галина Рис багато розповідала і про себе.
Уродженка Львова, вивчала книжкову графіку в Українській академії друкарства, після – англійську, іспанську й польську в Академії іноземних мов у Познані (Польща). Досі майже два роки навчалась на магістратурі у Вільному університеті Амстердама за фахом "Візуалізація літератури", а вже днями, завдяки міжнародному гранту, вирушить до Австралії, де теж продовжить дослідницьку діяльність у галузі літератури. Втім, активна Галина Рис не лише, як теоретик, а й як практик письменства: учасниця низки арт-проектів, літературних конкурсів і фестивалів, авторка п'яти книг для дітей і дорослих.
До Ужгорода письменниця привезла два останні видання, надруковані в 2014 році – казкову повість для дітей "Подорож до Котанії" та роман у стилі магічного реалізму "Намалюй мене пташкою".
Представники проекту майже цілу пару спілкувалися зі студентами та викладачами, відповідали на цікаві запитання про письменницьку творчість, розвиток сучасної літератури, актуальні питання викладання літератури у школах і вишах, навчання за кордоном, подорожі тощо.
Наостанок, від співорганізатора проекту – управління культури Закарпатської облдержадміністрації – дирекції коледжу вручили комплект книг білінгвальної серії видавництва "Знання", а слухачам – сувеніри. Декілька книг особисто від себе студентству подарували гості, - пише Управління культури Закарпатської ОДА .
До теми
- В Ужгородській міській раді обговорили нові можливості партнерства з Японією
- Ще 76 переселенців, зареєстрованих в Ужгороді, отримають житлові ваучери
- Стоматологічна допомога безкоштовно: в Ужгороді діє міська програма для військових і їхніх родин
- Ужгородська міськрада та ГО «Голос Ромні» підписали Меморандум про співпрацю
- На Закарпатті з робочим візитом перебувають партнери з Італії та Словаччини
- На новому автобусному маршруті №26А в Ужгороді їздитимуть комунальні "Електрони"
- За підтримки партнерів із Німеччини в Ужгородському центрі професійно-технічної освіти обладнали сучасний навчальний клас
- Ужгородська міська рада уклала Меморандум з Федерацією нордичної ходьби України
- Ужгородська громада посилює міжвідомчу взаємодію для захисту дітей і сімей
- 56 ВПО в Ужгороді отримають право на житлові ваучери: рішення затвердив виконком
- Із 2022 року «Проліска» відремонтувала та облаштувала для переселенців 36 прихистків на Закарпатті на суму майже 140 млн грн
- Школи та дитсадки Ужгорода продовжують працювати у звичному режимі
- В Ужгороді стартує багатосекторальна програма підтримки дітей і сімей за участі NEEKA та UNICEF
- На Закарпатті обговорили підтримку релокованого бізнесу в умовах воєнного стану
- Голова Закарпатської ОВА зустрівся з румунськими партнерами
- Із 2 березня почнуть приймати заяви на зарахування дітей у заклади освіти Ужгорода на 2026/2027 навчальний рік
- В Ужгородській міськраді відбулося перше у 2026-му засідання координаційної Ради з питань ВПО
- В Ужгороді заборонять рух великовагового транспорту масою понад 24 тонни
- Канікул не буде: як працюють школи та садочки Ужгорода
- В Ужгородській міськраді відбудуться громадські слухання щодо перейменування кількох вулиць

До цієї новини немає коментарів