Омріяний БМВ, куплений закарпаткою за кордоном, далі митниці не поїхав

Мешканка Закарпаття, яка керувала автомобілем, як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, надала митним органам свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та договір купівлі продажу авто.
Відтак, "BMW" було виведено в смугу руху "червоний коридор" для здійснення митного контролю, під час якого виникли підозри щодо внесення змін в номерне позначення кузова транспортного засобу, в зв'язку з чим, на підставі ст. 327 МК України, до митного огляду був залучений експерт.
Під час проведення огляду встановлено, що частина деталі, на якій нанесено ідентифікаційне номерне позначення кузова, вварена кустарним способом в кузов цього автомобіля.
В наданому поясненні громадянка України зазначила, що під час покупки автомобіля в Словаччині вона його оглянула, та звірила номер кузова, зазначеного в технічному паспорті, з номером кузова на автомобілі, при цьому ніяких підозр не виникало.
Таким чином, громадянка України перемістила через митний кордон України легковий автомобіль, з приховуванням від митного контролю, шляхом надання митному органу, як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві дані щодо номерного позначення кузова транспортного засобу.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Наразі безпосередній предмет порушення – "BMW 316I" 1995 року випуску вилучено, відповідно до ст. 511 Митного кодексу України.
Відділ організації роботи
ГУ ДФС у Закарпатській області
До теми
- У пункті пропуску «Тиса» митники вилучили незадекларовані брендові речі
- Заборонений до ввезення нікотиновий виріб опинився на складі митниці
- Пункт пропуску «Солотвино – Сігету Мармацій»: через ремонт мосту відзавтра, 15 вересня, обмежують рух на 45 днів
- Закарпатець намагався провезти Wi-Fi роутери на пів мільйона без декларування
- Протидія митним правопорушенням: понад 600 фактів задокументували закарпатські митники на кордоні з Євросоюзом
- В Ужгороді відзначили ювілей створення митної справи на Закарпатті
- Закарпатець втратив імпортний товар на пів мільйона гривень, бо вирішив зекономити на сплаті митних платежів
- Закарпатець не задекларував на кордоні партію харчових добавок, бо віз «для власних потреб»
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники вилучили незадекларовану посилку брендових речей на пів мільйона
- Понад 80 штук незадекларованої електронної техніки на 1 мільйон гривень відправились на склад Закарпатської митниці
- Невдала спроба перемістити приховані цигарки в туалеті автобуса обернулася для водія серйозною адмінвідповідальністю
- Контрафактні іграшки та аксесуари: закарпатські митники викрили масштабне порушення прав інтелектуальної власності
- Наркотики, зброя та валюта - на рахунку службових собак Закарпатської митниці
- На кордоні з Євросоюзом закарпатські митники задокументували правопорушень на 176 млн грн
- Закарпатська митниця: цьогорічне наповнення бюджету на півтора мільярди перевищує минулорічні показники
- Українські митники навчаються застосовувати сучасні ручні рентгенівські сканери на кордоні
- На кордоні зі Словаччиною чернівчанин позбувся 54 тисяч євро через недекларування
- Що відбувається з майном, яке вилучають митники?
- Невдала спроба обійти митний контроль: брендові костюми та взуття опинилися на складі митниці
- Закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню дороговартісної техніки
До цієї новини немає коментарів