На Закарпатті попереджено переміщення кольорових металів через митний кордон України

Згідно з товаросупровідними документами він прямував у режимі «транзит» за маршрутом Литва-Сербія та перевозив вантаж: «відходи сплавів на основі міді та цинку у вигляді порошкоподібної речовини», загальною вагою 22,5 т.
У ході проведення огляду встановлено, що вказаний транспортний засіб перевозив вантаж – «відходи та брухт кольорових металів».
Крім того, сьогодні, за результатами відпрацювання інформації ГУ внутрішньої безпеки ДФС України, працівниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області, спільно з співробітниками ГУ боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ та Закарпатської митниці ДФС, попереджено незаконне переміщення кольорових металів через митний кордон України.
На даний час тривають перевірки та вживаються заходи щодо встановлення причетності посадових осіб органів ДФС до організації переміщення через митний кордон України брухту кольорових металів.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області
До теми
- Поліція затримала двох фігурантів, причетних до переправлення військовозобов’язаних через кордон на Ужгородщині
- На Закарпатті викрили корупційну схему вимагання та отримання хабарів від військовозобов’язаних за встановлення інвалідності
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- Прокуратура Закарпаття зареєструвала провадження про неправомірне затримання редактора місцевого медіа-видання
- Перевозили у вантажівці з піском: на Закарпатті судитимуть групу зловмисників, які намагалися переправити 13 військовозобов’язаних за кордон
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту до Угорщини хвойної лісопродукції
- На Закарпатті прокуратура передала до суду справу держреєстраторки, яка підробила документи на 2500 гектарів лісу
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- На кордоні з Угорщиною теща намагалася «купити» у прикордонників пропуск для зятя
До цієї новини немає коментарів