Поблизу Ужгорода людина опинилась під колесами автівки

Поблизу Ужгорода людина опинилась під колесами автівки
На щастя, потерпілий відбувся незначними травмами. Експертиза засвідчила, що водій був тверезий. Машину затримано на спецмайданчик поліції.

 

Учора близько опівночі сталася ДТП з потерпілими на автодорозі Київ-Чоп поблизу с.Кінчеш Ужгородського району.

Водій автомобіля «Рено», житель м.Ужгорода, не впорався з керуванням і скоїв наїзд на пішохода. Потерпілий – 37-річний житель с.РатівціУжгородського району, отримав закриту черепно-мозкову травму, поранення плеча та травму живота. В лікарню не госпіталізувався.

Автомобіль поміщено на спецмайданчик поліції. Експертиза засвідчила, що водій «Рено» був тверезий.

 

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області  

 

27 травня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*