Угорець намагався провезти в Україну цигарки у спеціально виготовлених тайниках

Враховуючи результати аналізу ризиків транспортний засіб виведено із «зеленого коридору» в «червоний коридор» для проведення поглибленого огляду.
Перед початком проведення поглибленого огляду проведено опитування громадянина України, в ході якого він заперечив наявність у нього товарів та предметів заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.
Під час проведення спільного огляду ««CHRYSLER GRAND VOYAGER», закарпатські митники спільно з ГУ БКОЗ СБ України та прикордонниками виявили приховані від митного контролю в спеціально виготовлених тайниках сигарети різних марок, 227 пачок вітчизняного виробництва, з акцизними марками України та 408 пачок сигарет іноземного виробництва без акцизних марок.
Зокрема, під декоративною обшивкою стелі салону автомобіля виявлено: 100 пачок «MARLBORO TUOCH», 127 пачок «ROTHMANS» та 408 пачок «COMPLIMENT SUPER SLIMS 3».
Дії громадянина кваліфіковано за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил вилучено цигарки та автомобіль. В подальшому справу буде передано до суду.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області
До теми
- Із початку року в області сталися 974 пожежі у екосистемах
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту до Угорщини хвойної лісопродукції
- На Закарпатті прокуратура передала до суду справу держреєстраторки, яка підробила документи на 2500 гектарів лісу
- У Закарпатській обласній станції переливання - гостра нестача третьої групи крові з негативним резус-фактором
- На Закарпатті - новий обласний прокурор
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- Закарпатські податківці виявили порушень податкового законодавства на АЗС на суму понад 3 млн грн
- На Закарпатті ДБР викрило керівника лісництва, який збував цінну деревину під виглядом дров
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- На Закарпатті прокурори погодили підозру ужгородцю, який оприлюднив у соцмережі пересування військової техніки
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- «Сила ветеранської спільноти: майбутнє громад разом»: регіональний форум в Ужгороді
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
До цієї новини немає коментарів