Монблан підкорився: закарпатці піднялися на найвищу вершину Європи (ФОТО)
Найвища гора Західної Європи – Монблан – не перестає приваблювати шукачів пригод.
Найвища гора Західної Європи – Монблан – не перестає приваблювати шукачів пригод.
Таких точок на карті українських Карпат — мова про місця, де, як ось тут, під вершиною Підпули на 1600 метрах над рівнем моря, розташовуються полонинські вівчарні господарства — чимало. Це місце щоденного трудового подвигу вівчарів (уявіть собі роботу за будь-яких погодних умов від 3-ї години ранку до 23-ї вечора), це літній прихисток для овечої отари в 500 і більше голів, це місце перепочинку для туристів, що ходять горами, і навіть — точка гастротуризму, бо тут дегуструють сир, бриндзю та вурду, це, зрештою, місце заробітку для тих, хто у ХХІ столітті хоче вівчарити, як то робили дідо і батько.
За Валерієм стежимо давно і з великим задоволенням. Ужгородець переїхав до Лондона у 2012 році. З того часу змінилася мода, стиль одягу та й він сам. Сьогодні Валерій знає, що таке гарний смак та має власний неординарний стиль.
Це сталося: в Закарпатті з‘явилася Лавандова гора. 2 гектари лаванди цвіте в Перечині в урочищі Полігон.
Улюблений заклад ужгородців, місце тусовки, ранкової, обідньої та вечірньої кави. Кав’ярня за останні 11 років приготувала понад 2 000 000 порцій кави марки “Goriziana”. Троє із чотирьох барист працюють тут вже понад 7 років, а власник, Віктор Горкій, сам щоранку відкриває заклад о 6:00 і обслуговує перших гостей до 8:00.
Сміттєву біду в туристичному краї допомагають зменшити ентузіасти, місцеві «диваки» та роми.
У центрі Ужгорода, на площі Поштовій під час риття котловану на місці чергового будівництва знайшли невідомий підземний хід.
Співробітники СБУ викрили на хабарі начальника відділу – державного реєстратора відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно і держреєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців однієї з районних державних адміністрацій Закарпатської області.
Квіти до пам’ятника першому президенту Чехословацької Республіки Томашу Масарику в Ужгороді поклали сьогодні надзвичайний і повноважний посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, офіційна делегація Комітету з питань територіального розвитку, публічного адміністрування та навколишнього середовища Сенату парламенту Чеської Республіки, яку очолює заступник голови Сенату Ян Горнік, керівники Закарпаття – голова обласної ради Михайло Рівіс, Ужгорода – міський голова Богдан Андріїв та його заступник Олександр Білак.
Фотограф Богдан Магдич на 10 днів відправився до Китаю.
Народні, східні та сучасні танці й вокальні номери вчора в драмтеатрі представив на звітному концерті ансамбль Зiратi - Зефiрчик.
Художник-абстракціоніст з Ужгорода створив колекцію розписаного джинсового одягу. Ось, що сам Роберт Боринський розповів виданню varosh про себе та свою творчу діяльність.
Кілька днів тому у новому закладі на вулиці Капітульній, 14, почали подавати страви в еко-посуді.
Екологічна акція PET Kupa, що проходила в Угорщині з 14 по 18 червня у басейні річки Тиси, закінчилась шокуючим результатом для угорців.
Ще зовсім юні та вже досвідчені танцівники ансамблю народного танцю "Джерельця Карпат" вийшли на сцену Закарпатського обласного музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв, аби продемонструвати свої досягнення. 19 червня відбувся звітний концерт юних танцюристів.
За словами Руслана Лііса, керівником аеропорту він погодився стати не одразу. Переконує, розумів, що летовище в поганому стані і от-от мало втратити сертифікат аеродрому. Йому було 50 років і починати нову роботу із невдач не надто хотілось. Його запевнили — є рішучі наміри відновити регулярні рейси із аеропорту — от і погодився.
Наше місто неймовірне, сюди з радістю приїздять тисячі туристів із інших областей та країн. Головне – вміти бачити красу, а не зосереджуватися на негативі, адже і на сонці є плями. Дякуємо читачам, що продовжуєте надсилати нам свої чудові фотографії нашого улюбленого міста! Цього разу світлинами з Uzhgorod.net.ua поділився Khyla Volodymyr. Публікуємо першу частину отриманих фотографій та нагадуємо про умови конкурсу.
Академічний живописний магнетизм Василя Когутича важко забути, якщо ви хоча б раз заглиблювалися поглядом у його роботи. Митець нової генерації закарпатської школи живопису, педагог. Працює у різних техніках і жанрах. Акварельні твори пронизані тайною. В них – велич мегаполісу і щемливий смуток знайомих вуличок рідного Ужгорода. Майстерно працює зі світлом і тінями, ставить важливі акценти, залишаючи глядачеві недосказаність, – пише Varosh. Сильний портретист, що вміє вловити характер і психологічний стан. Майстер фігуративного графічного живопису, роботи якого здобували перші місця на престижних всеукраїнських конкурсах. Автор персональних виставок в Україні і закордоном. Когутича хочеться вивчати і розгадувати. Мистецькі критики наперебій пророкують йому перспективне майбутнє та визнання. А поки – знайомимося ближче з художником і насолоджуємося красою, що з’являється з-під його пензля. До речі, не полінуйтеся і зазирніть до Закарпатського музею народної архітектури та побуту. До 13 червня 2019 року там проходить персональна виставка Василя Когутича. Натхнення і естетичне задоволення вам гарантовано.
Сьогодні Ужгородом пройшла Хресна хода з десятків священнослужителів і сотень вірян, що зустрічали святиню.
Нарешті набережна укомплектована урнами для сміття. Підрядник встановив їх до кінця набережної Незалежності, де триває капітальний ремонт.