Першу бочку молодого вина відкрили в Ужгороді. Як це було (ФОТО, ВІДЕО)
Традиційною урочистою ходою учасники дійства пройшли від площі Шандора Петефі до перехрестя вулиць Корзо та Августина Волошина.
Традиційною урочистою ходою учасники дійства пройшли від площі Шандора Петефі до перехрестя вулиць Корзо та Августина Волошина.
Цими вихідними Ужгород фестивалить — сьогодні в Совиному гнізді та у сквері поруч із ним розпочався найсмачніший фестиваль осені Закарпатське божоле.
За останні роки в Ужгороді доволі інтенсивно і якісно розвивається спортивна інфраструктура. Наочним прикладом є відновлення двох багатофункціональних стадіонів – «Автомобіліст» та «Авангард». Покращення інфраструктури дало поштовх і для участі у професійній другій лізі команди з обласного центру – ФК «Ужгород». Тож про відбудову футбольно-спортивної інфраструктури нашого обласного центру, а також про професійний клуб міста та інше в розмові з президентом ФК «Ужгород», депутатом обласної ради Андрієм Андріївим.
Для цього вже розшукують інвесторів. Метою побудови мережі спільного використання велосипедів в Ужгороді є створення умов для підвищення мобільності мешканців й гостей міста. Розбудова велоінфраструктури має позитивний вплив на здоров'я мешканців, поліпшення туристичної привабливості міста, екологічної ситуації, а також розвантаження транспортної системи міста.
Сьогодні в Ужгороді відбулась сесія Ужгородської міськради.
Місто змінюється на очах!
Про це сьогодні говорили на позачерговому засіданні сесії Закарпатскої обласної ради.
Участь у ньому можуть брати проєкти, представлені ужгородцями віком від 18 років, які мають ідею щодо розвитку локальної громади та молодіжного руху в місті. Термін реалізації – до 1 квітня 2020 року, конкурс проводиться у 4 етапи.
Обласні депутати просять центральну владу знайти гроші на будівництво аеропорту на Закарпатті.
Чудова ініціатива!
Бодай раз, але, мабуть, з кожним, хто відвідував Закарпаття, траплявся випадок, коли не до кінця було зрозуміло, що говорять місцеві. При чому в будь якому куточку найзахіднішого регіону України, а не тільки у місцях компактного проживання, до прикладу, угорців чи румунів, яку розмовляють рідною мовою.
Ужгородська міська рада оприлюднила програму святкування відомого фестивалю молодого вина «Закарпатське Божоле».
Про перший випадок дифтерії в Ужгороді стало відомо 17 жовтня. Уже за кілька днів хворих побільшало. Ужгородці, а за ними й жителі інших населених пунктів краю стали активно вакцинуватися.
Вулицю Гагаріна в Ужгороді – відремонтують! У кілька етапів планують капітально відновити одну з найдовших вулиць обласного центра на умовах співфінансування: за кошти фонду регіонального розвитку та міського бюджету.
Улюблений фестиваль багатьох закарпатців і гостей краю стартує вже наступного тижня!
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв прокоментував рішення сесії.
Стікери, які стануть у нагоді кожному ужгородцю, з'явилися у Вайбері.
Кожного року протягом минулого десятиліття, з настанням холодів і першого снігу в Карпатах, новини рясніли заголовками: «Тридцять років самотності, або Остання зима Кужбеїв», «Дві останні мешканки вирішили покинути село Кужбеї у Карпатах», «З карти Міжгірщини зникає село», «Сестри-самітниці покинули Богом забуте закарпатське село Кужбеї» і так далі, наче конкурс на найоригінальніший заголовок про занепад високогірного села на Закарпатті.
Пряники з квітковими орнаментами, видами Ужгорода чи й просто милими малюночками виготовляють ужгородці з ментальною інвалідністю – вони такі самі, як ми, просто їм складніше йти на контакт із соціумом. Однак усім їм хочеться гідного ставлення та рівних прав. Аби розв'язати проблему працевлаштування молоді з ментальною інвалідністю, їхні батьки розгорнули цікаву ініціативу: трудяться над створенням кондитерської, де зможуть працювати їхні діти.
Урочистості та покладання квітів до пам'ятників «Україна – визволителям», «Добровольцям Закарпаття - учасникам Другої світової війни» та на Пагорбі Слави з нагоди 75-річниці визволення України та Закарпаття від нацистських окупантів відбулися сьогодні, 28 жовтня, в Ужгороді.