Ведмеді, яких позвозили на Міжгірщину з усієї країни, можуть не пережити цієї зими (ВІДЕО)
Усе через те, що єдиний в Україні рекреаційний заклад такого типу, що розташований на Закарпатті, не отримує грошей.
Усе через те, що єдиний в Україні рекреаційний заклад такого типу, що розташований на Закарпатті, не отримує грошей.
Голову Закарпатської ОДА надзвичайно обурило, що вивезенням лісу із краю займалося і Міністерство оборони.
Одне з них "оселилося" на околиці закарпатської столиці.
Краяни на початку осені труяться продуктами не менше, ніж влітку, найчастіше - кавунами, морозивом та томатами.
Організатор ОЗУ шукав охочих виїхати через Україну в ЄС, привозив їх у прикордонні райони Закарпаття та допомагав перейти кордон.
Обласному центру Закарпаття пощастило під час жеребкування.
Катерина Омельчак своїм прикладом доводить: війна стосується кожного.
Бажаючих за мізерну оплату займатися з групами, у яких по 30-35 дітей, не особливо є.
Без вихідних! Проте сьогодні їм надзвичайно важко: не вистачає палива, автобусів, рефрижераторів...
Як захистити Вашу дитину від поліомієліту?
Згідно з розпорядженням Президента України, головою Хустської райдержадміністрації призначений Назарій Павлій.
І вони громадою вийшли на захист однієї з небагатьох міських водойм, які ще збереглися, але ледве "животіють".
Адже армійські та міліцейські частини на передовій потрібно "освіжати".
Прикордонники, які воліють не розголошувати своїх імен, розповіли про ситуацію на деяких ділянках Західного регіонального управління.
Головний інфекціоніст області стверджує, що жодного випадку поліомієліту за останні роки не зафіксовано. А в Києві заявляють зовсім протилежне: в Закарпатті - спалах захворювання.
До екстрених заходів вдаються через виявлення на Закарпатті двох випадків цієї хвороби.
Натомість створили вертикаль, а те, що приносить прибуток Києву, ніхто не хоче децентралізувати, каже губернатор краю.
Хоч і настало походання, медики наголошують: варто бути обережними із споживанням деяких продуктів!
Цю гуманітарну допомогу збирали волонтери та небайдужі краяни упродовж двох тижнів.
Більшість жертв, що захоронені тут у братських могилах, було депортовано з Угорщини.