В Ужгороді запрошують на конкурс фоторобіт "Сакуровий ліс"
13 квітня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки світлин із зображенням сакури.
13 квітня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки світлин із зображенням сакури.
Більше 20 яскравих писанкових арт-об’єктів та писанкове дерево прикрашають центральну площу Мукачева на пасхальні свята і вже стали яскравою фотозоною для мукачівців та гостей міста.
Понад 600 писанок представили на виставці-конкурсі "Світ писанки" в Музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді.
Про це інформує Закарпатська ОВА.
Для проведення головного весняного музичного свята краю – Міжнародного фестивалю «Музика без кордонів» Закарпатська обласна філармонія обрала найчарівнішу для Ужгорода пору – весну – пора пробудження, кохання, неповторності, чарівності, гармонії, а ще в цей час місто вбирається у пишний сакуровий цвіт.
У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в четвер, 28 березня, відбудеться презентація виставки "Карби" заслуженого художника України Мирослава Ясінського.
KOLA – популярна українська співачка, авторка і виконавиця власних пісень родом з Харкова. ЇЇ пісні – це відображення сьогодення та спектру емоцій, що переживають українці.
Село Бронька розташоване всього за 30 кілометрів від Іршави та менше, ніж 40 км від Хуста. Тут близько двох тисяч мешканців, є школа, бібліотека, старий і занедбаний клуб. Село оточене стрімкими пагорбами, які у дощову погоду малюють чудові пейзажі. Серед лісу, на горі Царській, можна знайти руїни середньовічного замку. Заради краєвидів та колись Бронецької фортеці сюди приїжджають туристи, проте молоді тут, крім школи, немає куди піти. Вірніше, не було куди. Допоки команда з місцевих школярів не облаштувала для себе молодіжний простір. Назвали його «Файта хаб».
Концерт відбувся днями на сцені Закарпатської обласної філармонії.
16 березня, на день знищення російською авіабомбоютеатру в Маріуполі, в Київському Національному академічному театрі імені Івана Франка відбувся показ вистави «Маріупольська драма», над якою спільно працювали маріупольці та закарпатці. (Автор п’єси Олександр Гаврош, режисер Євген Тищук, художник Емма Зайцева).
Відомій закарпатській художниці, педагогу, авторці дитячих книг – Ангеліні Турак виповнилося 90!
ХІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле»
В Ужгороді відкрили першу в Україні у 2024 році міні-скульптуру дідуся Вечернічка «Дідуся Вечернічка».
16 березня – друга річниця одного з найбільших терактів, які здійснила Росія в Україні. Того дня російський літак скинув дві надпотужні бомби на будівлю Маріупольського драмтеатру, що слугувала прихистком для сотень мирних мешканців.
Про перебіг 78-го театрального сезону в Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв йшлося під час брифінгу в пресцентрі Закарпатської ОВА.
17 березня минає 150 років з дня народження Президента Карпатської України Августина Волошина, постаті виняткової в історії Закарпаття ХХ століття. З цієї нагоди у суботу, 16 березня, о 18.00 в Закарпатському обласному театрі драми та комедії в Хусті відбудеться прем’єра вистави «Остання ніч у Хусті» за п’єсою Олександра Гавроша «Блаженний Августин».
Відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле» традиційно проходить у місті Хуст. Він започаткований у березневі дні 2009 року в межах святкування 70-річчя Карпатської України.
Про це інформує обласна філармонія.
У четвер, 14 березня, мистецький центр «Кубло» відкриває виставку історій про життя в часи війни, розказаних дітьми через візуальне мистецтво, тексти, аудіо подкасти, плейбек- та форум-театр.
Про це інформує міська рада.