Де сьогодні в Ужгороді працюють комунальники і можуть бути утруднення для мешканців

Працівники підприємства «Закарпателектробуд» відновлюють сьогодні в Ужгороді лінії вуличного освітлення на вулицях Гойди, Столєтова та в провулку Меблевиків.
Тривають капремонти покрівель на будинках №35 та 45 на проспекті Свободи, на площі Дружби Народів,2, Благоєва, 12, на Київській набережній, 17, Минайській, 10, Канальній, 29, М.Вовчка,14. Насипній,3 Собранецькій,45.
Капітально ремонтують водогін та каналізацію на Сечені, 35, Легоцького, 62, Заньковецької, 17, Корзо,10 Тихого,3, Минайській, 10. Також тривають роботи на Підгірній (викладають плитку, прочищають зливову каналізацію), площі Б. Хмельницького (викладають тротуарну плитку), на Собранецькій (викладають бордюри), ставлять бордюри на Легоцького, 38-44. ТОВ "АВЕ-Ужгород" ліквідовує несанкціоновані сміттєзвалища на Годинки, Міцкевича, Вузькій. Працівники «УжАгромікс» вирізають дерево на вулиці Підгірній, займаються вирізкою та обрізкою дерев на території НВК "Гармонія" , а також вирізають тополі біля насосної станції біля спорткомплексу "Юність".За матеріалами прес-служби Ужгородської міської ради
До теми
- Ужгород пережив найспекотніше 6 серпня за всю історію спостережень
- Четвертий день поспіль в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Близько 85% нових випадків раку легень на Закарпатті виявляють уже на пізніх стадіях
- Закарпатській обласній станції переливання крові терміново потрібні донори з негативним резус-фактором
- В Ужгороді 3 серпня зафіксували новий температурний рекорд
- Вакансій майже втричі більше, ніж офіційно зареєстрованих безробітних: кого найбільше шукають роботодавці на Закарпатті
- 84 дівчинки, 121 хлопчик, серед яких сім двієнь, народилися в Ужгороді у липні
- На Закарпатті протягом трьох наступних днів прогнозують сильну спеку до +39°
- В Ужгороді зафіксували новий температурний рекорд
- Поки в Україні зростає кількість шлюбів, на Закарпатті побільшало розлучень через ДРАЦС
- Після п’ятирічної перерви на Закарпатті відбулася 13-та «Ужгородська регата»
- На Закарпатті смертність удвічі перевищує народжуваність: статистика за перше півріччя 2026 року
- В Ужгороді покажуть документальний фільм про евакуацію цивільних із прифронтової Костянтинівки
- В Ужгороді розпочався «Чендей-фест»: визначили найкращих авторів малої прози та сценаріїв
- «Alpa» в Ужгороді: як століття тому рекламували легендарну францовку
- Світовий стандарт у дії: чому серце пацієнта в Закарпатському кардіоцентрі лікує не один лікар, а ціла команда?
- Ветеранський туризм на Закарпатті: між гостинністю та системними бар'єрами
- Коли в Ужгороді почали пити чай
- Інвестиція у майбутнє: скільки коштує навчання в УжНУ у 2026 році та як змінилися цінники?
- Майже половина виявлених за рік онкологій на Закарпатті – це 3 та 4 стадії

До цієї новини немає коментарів