Закарпатські обласні депутати вчергове перейнялися долею моста на Тячівщині і сполченням Мукачево-Рахів-Львів

Закарпатські обласні депутати вчергове перейнялися долею моста на Тячівщині і сполченням Мукачево-Рахів-Львів
Зволікання із завершенням будівництва моста на Тячівщині може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево – Рахів – Рогатин – Львів

 

      Обласні депутати вчергове просять уряд негайно втрутитися у ситуацію, яка тривожить  і владу, і простих закарпатців. Так, у ході пленарного засідання сесії облради її очільник Михайло Рівіс озвучив низку депутатських запитів.

Зокрема, Валерій Мурга, Василь Дем’янчук та Василь Федурцьо  у своєму запиті зазначили, що у зв’язку  з аварійним станом  автомобільного мосту через річку Тересва на автодорозі Мукачево-Рогатин – Івано-Франківськ- Львів в селищі Тересва  необхідно  терміново звернутися до відповідних служб  з проханням  направити фахову комісію для  обстеження стану моста та вжиття невідкладних заходів для попередження виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій.

В іншому запиті ці депутати повторно просять звернутися до Кабінету Міністрів України  та Служби автодоріг України з проханням виділити кошти  на закінчення будівництва автомобільного моста в смт.Буштино  Тячівського району та сприяти якнайшвидшому продовженню робіт.

В документі  наголошувалося, що «на сьогодні не завершено  розпочате ще у 2007 році за рахунок коштів капітальних вкладень будівництво моста на км 90+227 в смт Буштино протяжністю 169 м, готовність якого складає майже 90 відсотків. За попередніми розрахунками для його завершення необхідно фінансування в обсязі 20 млн. гривень.

Зволікання із завершенням будівництва моста може призвести до втрати сполучення на автодорозі Мукачево – Рахів – Рогатин – Львів та залишити без автомобільного сполучення з обласним центром  Рахівський та значну частину Тячівського районів.

Виходячи з наведеного, обласні обранці просили уряд негайно втрутитися у ситуацію та доручити Укравтодору  включити до плану робіт на 2016 рік завершення будівництва автомобільного моста в смт Буштино на км 90+227 автомобільної дороги Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів,  передбачивши фінансування на проведення робіт та введення в експлуатацію у поточному році зазначеного об’єкта у обсязі 20 млн  гривень.

 Та віз і нині там. Тому  Валерій Мурга, Василь Дем’янчук та Василь Федурцьо ініціюють  повторно звернутися з цього приводу до вищих державних органів влади.

Депутати підтримали ініціативи колег та ухвалили відповідні рішення.

Прес-служба Закарпатської облради

 

17 лютого 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів