Закарпатці у Рівному покажуть історію майже кожної української родини

Вистава є частиною соціального проекту і реалізовується за підтримки Шведського фонду «SIDA» та спілки YMCA Ukraine в рамках всеукраїнської програми «Захист прав дітей та підлітків 2015 – 2017 рр.».
Драматургічний матеріал був створений в рамках проекту “Лабораторія для дітей та підлітків” і вже успішно представлений на ГОГОЛЬ-Fest – 2016. Вистава піднімає актуальну тему заробітчанства, та проблему відносин батьків і дітей у сім’ях заробітчан. Керівник театр-студії «Чіга-Біга» Тетяна Бєлоусова, яка презентує сценічне дійство у Рівному розповідає, що «Заради тебе» – це історія чи не про кожну українську сім’ю.
Театрали радять – це вистава для сімейного перегляду, яка здатна відкрити очі на здавалося б звичайні життєві істини.
Закарпатські актори театр-студії «Чіга-Біга» зіграють виставу «Заради тебе» на сцені народного театру «Сонях» сьогодні о 12:30. Вхід – вільний.
До теми
- В Ужгороді сьогодні відбудеться благодійний показ «Маріупольської драми»
- Закарпатський митець Василь Вовчок у столиці України презентував свою виставку живопису «Пленерні етюди»
- У скансені відкрилася виставка-конкурс образотворчого мистецтва «До нас іде Миколай»
- В Ужгороді встановили 73-тю за ліком мініскульптурку - "Щедрик"
- Наталія та Іван Ребрики - разом: уперше зустрілися за прилавком у «Кобзарі»
- Казковий дивосвіт і розмай творчостід емонструє ювілейна виставка Людмили Губаль
- Щасливі в Щасливому: із Закарпаття стартував сезон різдвяно-новорічних свят в Україні
- Студенти Академії культури і мистецтв "оживили" картини Володимира Микити: робота захоплює подих
- На базі Ужгородської школи мистецтв відбувся обласний семінар для викладачів відділу «Народні інструменти» мистецьких шкіл Закарпаття
- «Ненароджені для війни»: мілітарі stand-up в Ужгороді та Мукачеві презентує 3-тя окрема штурмова бригада.
- В ужгородському скансені з аншлагами показали "Украдене щастя" Івана Франка
- Проєкт «КВіНТЕСЕНЦіЯ»: в Ужгороді покажуть виставу за мотивами п'єси відомого українського письменника
- Закарпатський театр уперше втиступив на сцені Івано-Франківського національного академічного театру імені Франка
- На Львівському форумі видавців представлять нову повість Олександра Гавроша
- В Ужгороді відбудеться обласний відбірковий конкурс ХVІІ Всеукраїнського фестивалю «ЧЕРВОНА РУТА–2024»
- Кулінарна спадщина Закарпаття: місцеві страви увійшли до всеукраїнської колекції автентичних рецептів
- День знань в АКіМ приурочили пам’яті Героїв, які віддали життя за Батьківщину
- Академія культури і мистецтв: триває реєстрація на вступні випробування до магістратури
- Академія культури і мистецтв: умови вступу, бюджетні місця, пороговий бал, дати та алгоритм подачі документів
- В Академії культури і мистецтв в Ужгороді розпочалася рєстрація на вступні випробування для вступників на бакалавра
До цієї новини немає коментарів