Екологічний форум EcoDays відчиняє двері в Ужгороді

Чудові новини для тих, хто цікавиться екологічною тематикою та здоровим способом життя: з 27 до 30 квітня в Ужгороді триватиме міжнародний екологічний форум EcoDays.
У програмі - міжнародна спеціалізована виставка Uzhgorod Energy Expo, міжнародна науково-практична конференція та фестиваль здорового життя.
Якщо ви бажаєте долучитись до організації фестивалю здорового життя, будь ласка, заповніть форму реєстрації.
Реєстрація відкрита для виробників екологічної продукції та представників творчих та освітніх ініціатив.На час фестивалю культурно-історичний центр "Совине гніздо" стане безалкогольним простором, тож просимо з розумінням поставитися до цього обмеження.
Незабутні #EcoDAYs в період цвітіння закарпатських сакур вже ретельно сплановані.
Насичена та різноманітна програма заходів не дозволить нудьгувати анітрохи анікому. Наука, культура, бізнес – ось три кити, з-посеред яких легко обирати подію. Експерти галузі науково-популярно розтлумачать аспекти енергозбереження, зруйнують низку стереотипів, розкриють можливості грантових програм та новітніх енергоефективних технологій. Приходь до «Совиного гнізда» усією родиною, з дітьми. Дитячий майданчик розважить їх, а тебе – спортивний майданчик. Фестиваль здорового способу життя розкриє рецепти смачних здорових страв, а вечір готує перегляди документальних фільмів. За матеріалами #EcoDAYs
До теми
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- ТОП-10 українських письменників, які писали про Закарпаття
- В Ужгороді подарують вишиванки пораненим військовим
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- В Ужгороді презентували книгу «Карпатські контрасти»: про що вона
- Перевірка овочів та фруктів на вміст нітратів в Ужгороді: чи фіксують у них перевищення рівня токсичності
- Шлях пацієнта: від першого симптому до стентування у кардіоцентрі
- На Закарпатті реалізують проєкт із розвитку підтриманого проживання у громадах
- Під час «Сакура фесту» в Ужгороді на військо зібрали понад 1,2 млн грн
- «90% пацієнтів можуть чекати»: як працює кардіохірургія на Закарпатті
- Навчання під звуки скрипки: як в Ужгороді заснували першу в Європі школу для ромів
- Ради ВПО: інструмент впливу чи формальність
- Пече органічний хліб та мріє про власну пекарню: історія переселенки Ірини Стасенко, яка почала нове життя на Закарпатті
- Музейний лекторій: русалки, мавки, повітрулі, потерчата у світогляді закарпатців
- Великдень в Ужгороді: як освячували кошики в храмах міста
- Богдан Андріїв: "Світло Воскресіння Христового – наша віра і сила"
- Великдень на Закарпатті 100 років тому: фото та традиції предків (ФОТО)
- Тромб, який міг коштувати життя: як закарпатські лікарі рятують захисницю України
- Лікар-стоматолог Олег Орос лікує безкоштовно зуби ветеранам війни та військовим

До цієї новини немає коментарів