П’яні водії-закарпатці полюбляють проїхатися "з вітерцем" і "влітають" у ДТП

На Закарпатті за добу трапилися дві автопригоди, де нетверезі водії не впоралися з керуванням та в’їхали своїми транспортними засобами в газові стояки. Перша така аварія сталася близько 19-ї години в селі Оноківці Ужгородського району. «Mаzdа», за кермом якої перебував 41-річний ужгородець, в’їхала у газовий стояк на вулиці біля будинку. В результаті стався витік газу, на місце прибули працівники газової служби, рятувальники, медики. Драгер засвідчив у водія 1,9 проміле алкоголю. Про це склали відповідний адмінпротокол, водійське посвідчення вилучили, автомобіль затримали на штрафмайданчик поліції.
Аналогічна ДТП сталася через півтори години у Великому Березному. Там газову трубу пошкодив автомобіль ВАЗ-2106, за кермом якого перебував нетверезий місцевий житель без водійського посвідчення. Драгер засвідчив у нього 0,98 проміле алкоголю. Машину затримано на спецмайданчик поліції.
Відразу двох нетверезих водіїв правоохоронці зупинили за добу в смт. Солотвино на Тячівщині. Водія мопеда правоохоронці перевірили через те, що він їхав без шолома, порушуючи цим правла дорожнього руху. Виявилося, що транспортний засіб незареєстрований, водій не мав документів на право керування ним та був у стані алкогольного сп’яніння. В присутності двох свідків працівники поліції склали відповідні адмінпротоколи. «Оpеl Vеctrа» іноземної реєстрації працівники поліції зупинили в Солотвині через те, що в автомобіля вийшла з ладу одна фара. Водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від медосвідчення чоловік відмовився, про що було складено відповідний адмінпротокол.

Мукачівські правоохоронці зупинили в селі Завидово міні-трактор, яким керував 36-річний місцевий житель. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, що підтвердилося в районній лікарні, де у водія виявили 0,55 проміле алкоголю. На водія склали відповідний адмінпротокол. Крім цього правоохоронці Мукачівщини вдруге за рік спіймали на водінні в нетверезому стані 50-річного жителя села Ключарки. Цього разу після вживання спиртного чоловік керував мотоциклом «Мінськ», попереднього – трактором. В лікарні у водія виявили 0,89 проміле алкоголю.
У селі Фанчиково Виноградівського району правоохоронці зупинили «Маzdа» іноземної реєстрації через несправність фар автомобіля. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, що підтвердилося в районній лікарні. На підставі висновку лікаря було складено відповідний адмінпротокол.
Іршавська поліція зупинила ВАЗ-2101 за те, що водій здійснював небезпечні маневри, які могли призвести до ДТП. В районній лікарні у чоловіка, який перебував за кермом, виявили 1,7 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили посвідчення водія, а автомобіль затримали на штрафмайданчик поліції.
В селі Сімер Перечинські працівники поліції зупинили «Аudі» за порушення правил обгону. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, драгер зафіксував у нього 1,95 проміле алкоголю, про що було складено відповідний адмінпротокол.
Усі складені протоколи поліція скерує в районні суди, які й прийматимуть остаточні рішення щодо водіїв-правопорушників, повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
До теми
- 56 ВПО в Ужгороді отримають право на житлові ваучери: рішення затвердив виконком
- Школи та дитсадки Ужгорода продовжують працювати у звичному режимі
- В Ужгороді стартує багатосекторальна програма підтримки дітей і сімей за участі NEEKA та UNICEF
- Із 2 березня почнуть приймати заяви на зарахування дітей у заклади освіти Ужгорода на 2026/2027 навчальний рік
- В Ужгородській міськраді відбулося перше у 2026-му засідання координаційної Ради з питань ВПО
- В Ужгороді заборонять рух великовагового транспорту масою понад 24 тонни
- Канікул не буде: як працюють школи та садочки Ужгорода
- В Ужгородській міськраді відбудуться громадські слухання щодо перейменування кількох вулиць
- Ужгородська міська рада нагадує підприємцям про обов’язок очищення прилеглих територій від снігу
- Тарасівський опорний заклад освіти Нересницької тергромади отримав новий шкільний автобус
- Богдан Андріїв: «Вдячні австрійським партнерам за підтримку дітей-переселенців в Ужгороді»
- В Ужгороді формують список присяжних для міськрайонного суду
- В Ужгородській міській раді із 1 січня 2026 року розпочато ведення первинно-персонального військового обліку
- КПП «Солотвино - Сігету Мармацієй»: як триває реконструкція старовинного мосту через р.Тиса
- На Закарпатті сьогодні стартував період передачі показників електролічильників: чому це важливо і як зробити
- В "Закарпаттяобленерго" пояснили, де та які пломби повинні бути на вашому лічильнику електроенергії
- Кабмін уточнив підстави для скасування реєстрації місця проживання
- У центрі Ужгорода змінюється схема руху: на Капітульній і Замковій — односторонній рух
- Ще 1 мільйон гривень виділили із бюджету Ужгорода захисникам
- Ужгородська міська рада вважає недоцільним запровадження ПДВ для платників єдиного податку й закликає врахувати позицію громад – звернення до Асоціації міст України

До цієї новини немає коментарів