Ужгородська молодь під вінілову музику веселилася на «Пікніку біля Шеви»

Ужгород має свою атмосферу. Він не такий, як інші міста, саме завдяки «своїй», особливій, хвилі. Тут проводять багато незвичайних заходів саме з ініціативи креативних мешканців, яких у нас чимало – вони люблять своє місто і вкладають час і сили в його культурний розвиток. Один із них – Олексій Уманський – організатор «Пікніка біля Шеви».
Зовсім нещодавно Олексій влаштував вечірку на пероні вокзалу, а цього разу вирішив розважитися на галявині поблизу головної площі області.
Прогноз погоди обіцяв дощ, трохи й справді накрапало, однак ужгородців такі дрібниці не лякають – озброїлися дощовиками, на додачу захопили каремати й літаючі диски.
Пікнік зібрав і справді багато людей: хтось спілкувався з друзями, хтось грав з тим-таки літаючим диском, хтось танцював…
Одна з відпочивальниць — випускниця відділення журналістики Вероніка Мороз — вечіркою дуже задоволена й радо ділиться враженнями: «Олексій — мій колега, працюємо разом в одній телерадіокомпанії. Звичайно, я давно чула про його вечірки і бачила афіші. Нарешті змогла сюди потрапити й просто кайфую від того, що він робить! В Ужгороді багато креативних особистостей, і я за те, щоб кожен міг реалізувати свою творчість так, аби видати щось глобальне, від чого буде мати задоволення маса людей!»
Ксенія Шокіна,
фото Вадима Свиди
mediacenter.uzhnu.edu.ua
До теми
- VІ Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем» триватиме із 17 до 21 вересня
- Закарпатський хор згадував історію і радував піснями
- 100-літній ювілей із дня народження відомого митця краю, народного художника України Василя Габди відзначили виставкою в Ужгороді
- Академічний камерний Cantus Choir запрошує 24 серпня на концерт духовної музики «Звуки небес, голоси землі»
- В Ужгороді з нагоди 70-річчя відкрилась ювілейна виставка робіт Михайла Повка
- "Енеїда", якої ще ніхто не бачив: Закарпатський облмуздрамтеатр готує подію року
- Благодійний міні-ярмарок та вернісаж з нагоди Дня Незалежності України
- 24 події, понад 3 тисячі глядачів та 5 днів фестивалю: в Ужгороді завершився фестиваль «Кіно сусідів»
- Театральний сезон: що цікавого готують два театри Ужгорода
- Вистава Ремарка «Ніч у Лісабоні» уперше в Ужгороді
- «Традиції на полотні»: народний художник України Тарас Данилич представив в Ужгороді виставку робіт з нагоди 80-річчя ФОТО
- Хатні ікони початку ХХ століття можна побачити на виставці в Ужгородському скансені
- В Ужгородському скансені відкрили експозицію робіт Любові Матіко
- В Ужгородському замку провели тематичну лекцію про незвичні музичні інструменти
- «Краса врятує світ» – виставка картин Василя Кочана в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує майстрів бісероплетіння долучитися до виставкового проєкту «Намисто на біленьку шийку»
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- В ужгородському скансені відрили персональну виставку відомого закарпатського скульптора Василя Олашина
До цієї новини немає коментарів