У сільських школах Закарпаття – нестача кваліфікованих кадрів

26 класів, майже 580 учнів, з яких - 66 першокласників, 58- вчителів - у такому складі стартував навчальний рік у Лопухівській школі. Справді кілька корпусів закладу давно потребують капітального ремонту.
Директор школи каже, з боку держави- недостатня фінансова підтримка, виживають за рахунок спонсорів та меценатів. Але капітального ремонту потребують й інші приміщення школи. Більше того, заклад потребує реорганізації. Проектно-кошторисна документація давно готова, але наразі перебуває на повторній експертизі у зв’язку із змінами цін. На наступний рік сподіваються на фінансування із регіонального фонду розвитку. Крім того, говорять освітяни і проблему престижності професії. На закон Про освіту та реформування освітньої галузі сільські вчителі покладають великі надії.
М-студіо
До теми
- «Традиції, що єднають» – унікальну рубрику започаткували дві громади - Закарпаття та Донеччини
- У Карпатському біосферному заповіднику зафіксували рідкісного червонокнижного птаха
- Раковецька начинка претендуватиме на статус нематеріальної культурної спадщини Закарпаття
- Школа безпеки 2.0: другий сезон завершено — підсумки піврічного проєкту для жінок і дівчат на Закарпатті
- Школа безпеки 2.0: другий сезон завершено — підсумки піврічного проєкту для жінок і дівчат на Закарпатті
- «STEMLab Synergy» формує майбутнє освіти прикордонних регіонів: лабораторії, тренінги та профорієнтація
- Укрзалізниця запускає "Паспорт мандрівника" - отримати штамп можна буде і в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- На Закарпатті відбувся колоритний фестиваль коломийок
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Завтра розпочинається Петрів піст: як тримати його правильно?
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
До цієї новини немає коментарів