"Ужгород має всі умови, щоб бути лідером у розвитку туризму, наданні послуг, у харчовій, легкій, деревообробній промисловості..."

Закарпатський економічний ландшафт, можливості і пропозиції крайового бізнесу, діючі та заплановані інвестиційні проекти і програми, проекти, спрямовані на розвиток малого та середнього бізнесу представляють сьогодні в Ужгороді на інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».
У ньому беруть участь близько півтори сотні представників бізнесу, зокрема й із сусідніх із Закарпаттям областей та країн, торгово-промислових палат, громадських організацій, наукових інституцій, керівники підприємств, дипломати іноземних держав.
В урочистому відкритті, яке відбулося в історико-культурному центрі "Совине гніздо", взяли участь керівники краю та міста – Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.
Як зазначив Геннадій Москаль, за темпами зростання прямих іноземних інвестицій наша область займає друге місце в державі. «Гарантую сприятливу інвестиційну погоду кожному, хто прагне розпочати бізнес на Закарпатті», – запевнив Геннадій Геннадійович. Голова обласної ради Михайло Рівіс наголосив, що темпи зростання середньої зарплати на Закарпатті такі, що сюди вже охоче їдуть працювати мешканці центральних регіонів, а на Закарпатті відроджується високоінтелектуальна складова підприємництва.
«Ужгород – має всі умови, щоб бути лідером у розвитку туризму, наданні послуг, у харчовій, легкій, деревообробній промисловості», – сказав у вітальному слові міський голова Ужгорода Богдан Андріїв і побажав усім учасникам форуму приємного спілкування, результативних домовленостей, підписання вигідних угод.
Після презентаційного ролика про наш край директор департаменту економіки ОДА Денис Ман від обласної адміністрації підписав Меморандуми про співпрацю і підтримку з керівниками кількох банківських установ.
Форум проходить у форматі презентацій та панельних дискусій, заплановано проведення трьох пленарних засідань: «Інвестиції та економіка», «Стала енергетична політика – передумова для енергозбереження та енергоефективності», «Туристичні тренди сезону 2018 року – конкурентноздатність та новизна”.
Мета інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» – привернути додаткову увагу українських та європейських інвесторів до торговельно-економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу.
Джерело: Офіційна сторінка Ужгородської міськради у ФБ

















До теми
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- ПДВ для ФОПів вдарить по місцевих бюджетах і цінах — позиція підприємців
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади
- "Всі гроші лишаються в бізнесі": що співзасновники ветеранського бізнесу з Ужгорода говорять про півтора року роботи
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій
- Новорічне порося. Як Ужгород святкував Новий рік 100 і більше років тому?
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
- Богдан Андріїв: "Із Новим роком! Хай 2026-ий принесе Україні Перемогу, мир і довгоочікуване повернення всіх, хто зараз далеко – на фронті чи вимушено за кордоном"
- Богдан Андріїв: «Щиро вітаю із Різдвом! Нехай у кожній оселі панують злагода, тепло і віра в Перемогу»
- Військових в Ужгородській міській лікарні волонтери пригостили кутею
- НПП «Синевир» став місцем проведення ретриту психологічної підтримки для родин Захисників України
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів