В Ужгородській міській раді відбулися урочистості до Дня захисника Вітчизни

Урочистості розпочали Державним Гімном України, після чого міський голова Богдан Андріїв привітав присутніх у залі учасників АТО з Ужгорода та Ужгородського району, бійців Нацгвардії та зонального відділу військової служби правопорядку зі святом.
"Уже втретє на державному рівні ми відзначаємо це свято 14 жовтня, вшановуємо захисників нашої Вітчизни. Не випадково воно співпало із Покровою Пресвятої Богородиці - захисниці українського війська. Ми вдячні вам, наші воїни, за вірність присязі, за служіння Україні, її захист. Схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих Героїв вважаю всім захисникам, їх рідним та близьким злагоди та добра, міцного здоров’я, миру!", - сказав, зокрема, Богдан Євстафійович.
Долучилися до привітань перший заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Олександр Гарновді, військовий комісар Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Зубач, заступник командира 4-го стрілецького батальйону військової частини 3002 Нацгвардії України Йосип Бак.
Весь зал ушанував хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув в антитерористичній операції на Сході країни.
Бійцям, які героїчно боронили незалежність нашої держави на Сході, вручили високі нагороди: відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції». Нагороди вручали Богдан Андріїв, Олександр Гарновді та Сергій Зубач.
Також Ужгородський міський голова нагородив грамотами міської ради за зразкову військову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня захисника України Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату, Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку та 4 стрілецького батальйону військової частини 3002 Національної гвардії України.
Насамкінець для військових прозвучало пісенне привітання від вихованки Ужгородської дитячої музичної школи №1 ім.Чайковського Юлії Райхель.
Джерело: Ужгородська міська рада





















До теми
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків
- Втрачений Ужгород: правила корчм і кав’ярень XIX століття
- Про що писали газети 100 років тому (лютий)
- Десерт без цукру: як в Ужгороді в «Cake studio» створюють нову культуру солодкого
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ століття»: книжка
- Що означає цифра на фасаді колишньої мерії Ужгорода?
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади

До цієї новини немає коментарів