Покрова в Ужгороді: урочистості в пам'ять про загиблих і зброя, яку можна взяти в руки

Урочистості до Дня захисника України пройшли сьогодні в Ужгороді. Розпочалися із покладання квітів до Вічного вогню на Пагорбі Слави та до могил загиблих в АТО Героїв. Пам'ять захисників, що віддали своє життя, захищаючи Україну, вшанували хвилиною мовчання та військовим салютом.
Урочистості до Дня захисника України пройшли сьогодні в Ужгороді. Розпочалися із покладання квітів до Вічного вогню на Пагорбі Слави та до могил загиблих в АТО Героїв. Пам'ять захисників, що віддали своє життя, захищаючи Україну, вшанували хвилиною мовчання та військовим салютом.
Після цього колона із воїнів АТО, ветеранів війни, керівників області та Ужгорода, правоохоронних та силових структур, духовенства, дипломатів та всіх, хто прийшов ушанувати військових, вирушила із Пагорба Слави на площу Народну, де відбулися святкові виступи Заслуженого академічного Закарпатського народного хору та інших творчих колективів. Тут же, на площі Народній, розгорнулася виставка військової техніки та озброєння, представлені спецавтомобілі поліції, рятувальників, машини спецзв’язку, різна зброя, яку можна не тільки оглянути, а й потримати у руках, є можливість приміряти спецодяг, посидіти у кабіні бронетранспортера. Святкові заходи до Дня захисника продовжаться у "Совиному гнізді" – тут протягом трьох днів можна буде побачити 300 моделей військової техніки часів 2-ї Світової та сучасної воєн, представлені на спільному заході, організованому Рухом підтримки закарпатських військових та Закарпатським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. Початок - о 15.00. Сьогожні ж у "Совиному гнізді", о 17:00 відкриється фотоекспозиція «Моя Армія. Бачити серцем» та презентація фотокниги «.RAW Історія змін українців та армії».














До теми
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- «Якою є війна зсередини і що змінилося в Ужгороді»: відверта розмова з Владиславом Товтином
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Інклюзія — це про гідність: Ольга Принцовська про власний досвід та зміни у суспільстві
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Мар’яна Нейметі: «Ніхто зверху рядків не диктує, в нього є важливіші клопоти»
- Навіть у найважчі моменти ми все одно співаємо, – керівниця театру «Берегиня»
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Кожна людина має право залишатися собою...»: 13-річна ужгородка Валерія Білецька розповіла про що її друга авторська пісня «Абоненти»
- В Ужгороді відбувся меморіальний захід, присвячений трьом полеглим Героям
- "Ми лікуємося об людину": інтерв'ю з психологинею про підтримку родин військовослужбовців
- Сьогодні – Трійця: традиції, прикмети та головні заборони свята
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Безбар’єрність – це про повагу: як Закарпатський кардіоцентр створює простір, доступний для кожного
- Майже 45 років записів: в Ужгороді презентували третій том «Щоденників Івана Чендея»

До цієї новини немає коментарів