Експерти ЄС зацікавилися міграційною службою Закарпаття

У Головному управлінні ДМС України в Закарпатській області відбулася зустріч євроекспертів Едити Шостак, Клаудіа Торрес-Бартизель, представника МОМ Романа Горбового з начальником міграційної служби краю Ігорем Михайлишином, начальником управління персоналу ДМС України Сергієм Селівановим, завідувачем сектору управління персоналу ГУ ДМС в області Іриною Гадевич.
Проект «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні фінансується Євросоюзом та реалізується Міжнародною організацією з міграції. Він має на меті здійснення ряду заходів щодо вдосконалення кадрової роботи міграційної служби України та її територіальних органів, розробку інструментів кадрової роботи та навчальних програм для потреб персоналу служби. Експерти цікавилися тим, як проходить відбір персоналу на держслужбу, системою навчання та підвищення кваліфікації державних службовців. За результатами оціночного візиту європейськими експертами буде розроблено рекомендації для Національного агентства України з питань державної служби.
Джерело: Ольга Поштак, головний спеціаліст із зв’язків з громадскістю та ЗМІ ГУ ДМС України в Закарпатській області.
До теми
- У січні в Ужгороді народилися 91 дівчинка та 103 хлопчики, серед яких — одна двійня
- Перший пам’ятник Ужгорода
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- В Україні зростають ціни на житло у 2026 році: на якому місці Ужгород в рейтингу?
- Підтримка ВПО з Луганщини: в Ужгороді відбувся візит до гуманітарного штабу Новоайдарської громади
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали міські газети 100 років тому, у січні 1925 року
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій
- Новорічне порося. Як Ужгород святкував Новий рік 100 і більше років тому?
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
- Богдан Андріїв: "Із Новим роком! Хай 2026-ий принесе Україні Перемогу, мир і довгоочікуване повернення всіх, хто зараз далеко – на фронті чи вимушено за кордоном"
- Богдан Андріїв: «Щиро вітаю із Різдвом! Нехай у кожній оселі панують злагода, тепло і віра в Перемогу»
- Військових в Ужгородській міській лікарні волонтери пригостили кутею
- НПП «Синевир» став місцем проведення ретриту психологічної підтримки для родин Захисників України
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Ужгородці назвали головні проблеми міста та країни в опитуванні ГО «Захист держави»

До цієї новини немає коментарів