У закарпатському сноубордингу маємо якісні перспективні кадри!

Велика заслуга в цьому відомого тренера зі сноубордингу Яна Чернея, який в минулому працював у штабі олімпійської збірної України зі сноубордингу. Два роки тому він зумів відшукати й помітити потенціал юної Надії Гапатин в гірському селі Чорна Тиса. Як стверджує наставник: «Вже нині у свої 15 років Надія дає фору своїм старшим землякам, з кожним днем вона прогресує, навіть, інколи її результати нарівні з досвідченими хлопцями, що звісно, мене як тренера радує».

Нині результати 15-річної Надії промовисто говорять самі за себе. На юнацьких змаганнях, які відбулися 20-21 січня на чеському гірськолижному курорті Дольна Морава у слаломі-гіганті Н.Гапатин виборола золоту нагороду в своїй віковій категорії. Ще раніше на відкритому юнацькому чемпіонаті Німеччини в м. Гетшен у своїй віковій групі Надія виборола бронзову нагороду. Разом з Надією під орудою Яна Череня займаються Дана Сарамака та наші хлопці – Василь Куклишин та Тарас Ковбаснюк.

До слова, 17 літня Д.Сарамака в Чехії посіла сьому сходинку, а чемпіонкою тут стала інша спортсменка з нашого обласного центру 26-річна Олександра Гак.

Нині тренер готує Надію до юнацького чемпіонату України, який відбудеться 9-10 лютого в с. Буковиця (Львівська область). «Дуже хочу побачити з яким часом Надія фінішує й порівняю її результат з показниками у старших вікових категоріях, – зауважив Ян Черней. – Після чемпіонату країни плануємо взяти участь у як мінімум семи «фісовських» міжнародних стартах серед юніорів. Спочатку поїдемо до Словаччини, а потім в Італію.
Семен МИХАЙЛИК


До теми
- 31 січня в Ужгороді – «Ігри воїнів Карпат». Встигніть зареєструватися!
- В Ужгороді відбувся відкритий Кубок міста з баскетболу серед ветеранів
- Ужгородські боксери здобули понад 700 медалей у 2025 році
- Благодійний футбольний турнір на честь ветеранів війни та пам'яті загиблих захисників провели на Закарпатті
- Близько 200 учасників з Ужгорода, Львова та Мукачева змагаються у Відкритому новорічному турнірі з фехтування, присвяченому ЗСУ
- В Ужгороді відбувся новорічний турнір із боксу
- У Берегові вперше відбувся відкритий чемпіонат області з хортингу
- Закарпатка Аннамарі Данча вперше в кар'єрі дісталася півфіналу на Кубку світу
- В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
- В Ужгороді відбувся відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup»
- В Ужгороді відбувся Міжнародний турнір з кікбоксингу
- Командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів з художньої гімнастики відбулися в Ужгороді
- На Закарпатті відбудуться міжнародні змагання з довгих нардів
- В Ужгороді триває 20-й ювілейний Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Карпатія 2025»
- В Ужгороді цими днями – чемпіонат України з дзюдо
- В Ужгороді відбувся чемпіонат області зі спортивного орієнтування
- Півфінал Кубку області з волейболу: "УжНУ" поступився "Імпульсу"
- 130 ветеранів з усієї України змагалися у Хусті на турнірі «Карпатський виклик»
- Блискучий виступ у Сату-Маре: юні дзюдоїсти з Ужгорода завоювали 9 медалей міжнародного турніру
- Ужгородська таеквондистка Марія Королович – дворазова призерка чемпіонату світу

До цієї новини немає коментарів