Учасникам гурту HUDAKI Village Band є що розповісти мас-медійникам в Ужгороді

Після майже трирічної перерви Hudaki Village Band (Нижнє Селище, Закарпаття) дасть сольний концерт в Ужгороді. На ньому гурт представить свій новий – уже п’ятий - альбом "Йо!". Робота над ним тривала декілька років, включаючи дві студійні сесії в Бельгії та п’ять в Ужгороді.
З "Йо!" ви відчуєте новий вимір української традиційної музики з незрівнянним ароматом закарпатського Марамороша. Гурт Гудаки присвятив себе виключно мультиетнічній традиційній музиці свого рідного краю. Аранжування роблять самі музиканти колективу, спираючись на досвід багатьох сотень концертів по всій Європі: вони знають, як саме їхня гра надає емоційну повноту і силу, властиві традиційній музиці, щоб пройняти до глибини душі аудиторію.
"Йo!" також буде доступний як вініл. буклет вміщує тексти пісень та фотографії київського фотохудожника Олександра Глядєлова, який супроводжує музикантів починаючи з 2001 року.
***
Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:
м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4
Початок об 11.00
Запрошуються представники усіх ЗМІ.
До теми
- У галереї «Ужгород» представив свій новий проєкт відомий закарпатський митець, перформер Петро Ряска
- Краєзнавчий музей та Закарпатський народний хор презентували спільний проєкт «Збережені мелодії: від тиші до звучання»
- На літературному вечорі в Ужгородському замку звучала поезія різних поколінь
- В Ужгороді вшанували президента Чехословацької Республіки Томаша Масарика
- Сучасний погляд на класику: чим вразила вистава «Кайдашева сім’я»
- Повернення забутої традиції: в Ужгороді триває перша в Україні виставка храмового дереворізьблення Карпат
- Іван Хланта мав зустріч з молоддю з нагоди міжнародного дня людей похилого віку
- В Ужгороді презентували мобільний додаток «КультPRO»
- Голос міст-героїв: ужгородці побачили історію Ірпеня і Гостомеля
- 80 років на сцені: феномен Закарпатського народного хору
- 26 вересня на сцені обласної філармонії відбудеться урочистий концерт із нагоди 80-річчя Закарпатського народного хору
- З нагоди Всесвітнього дня туризму в Ужгородському скансені відбудеться день відкритих дверей та лекція
- Побачила світ документальна книжка Олександра Гавроша «Розбійники Карпат»
- В Ужгороді презентують шпигунський роман Андрія Любки
- Жовтень 2025 року проголошено місяцем Закарпатського академічного музично-драматичного театру – із нагоди 80-річчя з дня створення
- VІ Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем» триватиме із 17 до 21 вересня
- Закарпатський хор згадував історію і радував піснями
- 100-літній ювілей із дня народження відомого митця краю, народного художника України Василя Габди відзначили виставкою в Ужгороді
- Академічний камерний Cantus Choir запрошує 24 серпня на концерт духовної музики «Звуки небес, голоси землі»
- В Ужгороді з нагоди 70-річчя відкрилась ювілейна виставка робіт Михайла Повка

До цієї новини немає коментарів