Хто із закарпатців отримав обласні премії у галузі літератури і мистецтва за 2017-й рік?

Хто із закарпатців отримав обласні премії у галузі літератури і мистецтва за 2017-й рік?
16 березня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради відбулося вручення обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2017-й рік.

 

Урочистий захід згуртував усіх лауреатів, цього разу – це 33 переможці в 22 літературних і мистецьких номінаціях, а також представників культурної спільноти краю, які завітали розділити знакову мить із колегами.

Церемонію нагородження провели директор департаменту культури облдержадміністрації Оксана Бабунич і директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю облдержадміністрації Ярослав Галас. Премії ж лауреатам вручив керівник краю Геннадій Москаль. У вітальному слові він наголосив на важливому призначенні нагород, якими ось уже 23 роки відзначають професійні звершення талановитих краян та заохочують їх до подальших творчих пошуків. Крім того, голова ОДА обнадіяв, що в найближчій перспективі Положення про присудження обласних премій буде переглянуте, зокрема, щодо збільшення розміру премій у грошовому еквіваленті.

Традиційно, літераторів і митців удостоєно чотирьох премій: у галузі літератури – премії ім.Ф.Потушняка, в галузі музичного і виконавського мистецтва – ім.Д.Задора, в галузі театрального мистецтва – ім.братів Є.та Ю.-А.Шерегіїв, у галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – ім.Й.Бокшая і А.Ерделі.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися за посиланням: http://kultura.uz.ua/index.php/2130-vyznacheno-laureativ-oblasnykh-premii-u-haluzi-literatury-i-mystetstva-za-2017-rik.

Поряд із лауреатами, окремі слова подяки прозвучали на адресу методиста методичного кабінету при управлінні культури облдержадміністрації Галини Акулової, котра впродовж багатьох років виконує кропітку організаційну роботу з підготовки відзначення літераторів і митців згаданими преміями. Присутнім також нагадали, що днями, з нагоди Міжнародного жіночого дня, Указом Президента України Петра Порошенка Галині Акуловій присвоєно почесне звання "Заслужений працівник культури України".

Наостанок, свої виступи учасникам церемонії подарували цьогорічні лауреати премії ім.Д.Задора – заслужена артистка України, солістка заслуженого академічного Закарпатського народного хору Яна Садварій та естрадно-духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора під керівництвом заслуженого артиста України Ференца Томича.

Джерело: Департамент культури Закарпатської ОДА

 

16 березня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів