До дня театру Закарпатський муздрамтеатр підготував прем’єру карпатської притчі

Що це за дивна істота з крилами? Чому вона до нас прилетіла? На це дає свою відповідь кожен герой неймовірної історії, яка докорінно змінила життя на Богом забутому хуторі у високих горах.
Оповідання «Старигань з крилами» основоположника латиноамериканського магічного реалізму Габріеля Гарсія Маркеса вже стало надбанням світової класики. Вивчається воно й на уроках зарубіжної літератури в українських школах. Людство на порозі свого «безкрилля», воно погрузло у полоні байдужості, корисливості, розрахунку – так відгукуються критики про художнє попередження Маркеса. Закарпатський драматург Олександр Гаврош зробив власну інтерпретацію його притчі, перенісши дію з узбережжя Атлантичного океану в рідні Карпати.
Відомий режисер Олександр Саркісьянц вважає цю п’єсу дуже своєчасною. «Вона змушує нас задуматися над власним життям, -- розповідає режисер-постановник. – Людина має жити мрією, мати якусь ідею, вірити в світле, краще. І тоді неодмінно станеться диво».
У виставі задіяні провідні актори театру. Перед прем’єрою у неділю о 17.00 відбудеться прес-конференція з керівництвом театру та творчою групою, що працювала над виставою.
До теми
- Вистава "Маріупольська драма" у постановці Донецького академічного обласного драматичного театру - серед номінантів на здобуття Національної премії Шевченка
- Конкурс цифрових зображень «Україна 2225»: створіть майбутнє за допомогою ШІ та виграйте книжкові сертифікати!
- Краєзнавчий музей та Закарпатський народний хор презентували спільний проєкт «Збережені мелодії: від тиші до звучання»
- В Ужгороді відбудеться лекція та майстерка на тему «Жінка в традиційній культурі українців Закарпаття»
- Повернення забутої традиції: в Ужгороді триває перша в Україні виставка храмового дереворізьблення Карпат
- Культурно-мистецький проєкт «Жива спадщина» відбудеться на Закарпатті 18 жовтня
- 80 років на сцені: феномен Закарпатського народного хору
- 26 вересня на сцені обласної філармонії відбудеться урочистий концерт із нагоди 80-річчя Закарпатського народного хору
- В Ужгороді презентують шпигунський роман Андрія Любки
- Жовтень 2025 року проголошено місяцем Закарпатського академічного музично-драматичного театру – із нагоди 80-річчя з дня створення
- VІ Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем» триватиме із 17 до 21 вересня
- На Закарпатті стартував місяць Заслуженого академічного Закарпатського народного хору
- В Ужгороді в обласній бібліотеці відбудеться зустріч із Закарпатським народним хором
- «Крок назустріч мрії»: інклюзивний проєкт, що змінює життя дітей через мистецтво
- 22 серпня оголосили результати фотоконкурсу «Закарпаття: у кадрі та серці»
- "Енеїда", якої ще ніхто не бачив: Закарпатський облмуздрамтеатр готує подію року
- Театральний сезон: що цікавого готують два театри Ужгорода
- Вистава Ремарка «Ніч у Лісабоні» уперше в Ужгороді
- В Ужгородському замку провели тематичну лекцію про незвичні музичні інструменти
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу

До цієї новини немає коментарів