Закарпатські рятувальники вчили селян гірських районів правил безпечного життя


І хоча на календарі вже майже минає перший весняний місяць, але в гірському районі про неї ще тільки мріють, отож рятувальники продовжують пояснювати правила безпечного обігріву газовим та пічним опаленням.

Під час подворового обходу рятувальники також нагадали селянам і про заборону спалювання сухої рослинності та правила поведінки під час знаходження вибухонебезпечних предметів. При спілкуванні особлива увага акцентувалася на небезпеках, які можуть спричинити дитячі пустощі, адже зараз в навчальних закладах району розпочалися канікули. А щоб люди мали змогу ще раз перечитати корисну інформацію, всім роздали кольорові листівки профілактичного спрямування.

Аналогічний захід провели й рятувальники Рахівського райвідділу Управління ДСНС України в Закарпатській області. Правилам пожежної безпеки вони вчили мешканців с. Луги прямо на вулиці. Всіх кого зустрічали, ознайомлювали із алгоритмом дій при користуванні вогнегасником. Адже, саме цей маленький помічник вогнеборців може загасити пожежу на її початковій стадії. Також завітали рятувальники й до місцевих закладів сфери культури, де ознайомили персонал із правилами безпечного життя.


У ДСНС України у Закарпатській області
До теми
- Ужгородська регата повертається: благодійний сплав допоможе зібрати кошти на підтримку війська
- У першому півріччі 2026 року податківці Закарпаття виявили порушення під час продажу автомобілів
- На Закарпатті виявили 265 порушень режимів праці та відпочинку водіїв — сума штрафів сягнула понад 106 тисяч гривень
- Трагедії вдалося запобігти: в Ужгороді патрульні врятували жінку, яка намагалася накласти на себе руки
- «Очікування не справдилися»: маріуполець незаконно повернувся в Україну через Карпати після року в Іспанії
- "Карпатський щит 2026": на Закарпатті розпочався всеукраїнський польовий збір з підготовки населення до нацспротиву
- Сьогодні та завтра на Закарпатті – висока пожежна небезпека
- Контрабандний «аромат» на пів мільйона: закарпатські митники вилучили велику партію прихованої парфумерії
- Ужгородські правоохоронці викрили канал постачання особливо небезпечних психотропів
- Тютюновий бізнес на 3,3 млн грн під прикриттям ліцензій: судитимуть групу ділків із Закарпаття
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, який викрав знайому з дитиною та поранив правоохоронця під час затримання
- На Закарпатті оголосили про стратегічне партнерство задля раннього виявлення онкозахворювань
- Від "галюциногенного печива" до домашніх плантацій: на Закарпатті викрили місця незаконного вирощування і зберігання наркотиків
- Завершено розслідування: закарпатець, який викрав жінку з дитиною та стріляв у поліцейських, постане перед судом
- В Ужгороді зупинили водія, вміст алкоголю в якого більш ніж у 16 разів перевищував допустимий рівень
- На Закарпатті зустріли бійців 94-го прикордонного загону, які повернулися з передової
- СБУ встановила нові подробиці у справі по затриманню двох агентів рф, які розвідували наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині на початку 2026 року
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, причетного до пограбування у місцевому магазині
- На Берегівщині рятувальники знайшли 15-річного підлітка, якого розшукували всю ніч
- У Чопі потяг смертельно травмував чоловіка: поліція з'ясовує обставини

До цієї новини немає коментарів