«Дитяча легка атлетика ІААФ» – в Ужгороді стартував ІІ етап Західноукраїнської ліги
На урочистому відкритті юних спортсменів вітали заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай, начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міськради Ольга Василиндра, голова Закарпатського обласного відділення НОК України Іван Риляк, президент Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, президент федерації легкої атлетики Тернопільської області Валерій Єднак, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, майстер спорту, чемпіон світу з фехтування на шпагах Анатолій Герей та інші.
Подякував організаторам, тренерам та учасникам змагань заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай. «Своїм прикладом ви показуєте іншим, що спорт – це сила, це задоволення від життя. Сподіваюся, що ви гарно проведете час у нашому місті і ще не раз його відвідаєте. А від сьогоднішніх спортивних змагань бажаю тільки позитивних вражень. Усім успіху, хай переможе найкращий!», - зазначив Василь Васильович.
Перед початком змагань провели традиційну музичну розминку.















До теми
- В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
- Срібло чемпіонату і путівка у Вищу лігу для ЖФК «Ужгород» – в обласному центрі сьогодні вітали спортсменок
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- 450 тисяч гривень зібрали під час благодійного Krayna Uzhhorod Marathon
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Понад 2 000 учасників з усього Закарпаття об'єднав обласний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
- Юна ужгородка здобула срібло на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До
- Сьогодні – Всеукраїнський день футболу. Ця дата нерозривно пов’язана саме з Ужгородом
- Близько 900 учасників: “UZHHOROD OPEN 2026” зібрав танцюристів з усієї країни
- Ужгород приймає ветеранів з усієї країни: стартував «Карпатський виклик»
- Ужгород приймав відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту
- Всеукраїнський турнір із дзюдо «Randori Spring Cup» та чемпіонат Ужгорода зібрали близько 300 юних спортсменів з різних куточків України
- Ужгород сьогодні об’єднався у благодійному забігу Uzhhorod Half Marathon 2026
- В Ужгороді відбудеться благодійний марафон на підтримку ветеранів
- Ужгород приймав обласний етап перших студентських ліг
- Відбувся відкритий чемпіонат Ужгорода з боксу
- В Ужгороді відбувся п’ятий турнір із мініфутболу серед ветеранів війни
- В Ужгороді школярі вперше змагалися з кросового біатлону
- В Ужгороді відбудеться благодійний Krayna Uzhhorod Marathon 2026: біг заради підтримки ветеранів
- Від лісових схилів до міських лабіринтів: як пройшов «Uzhhorod Open 2026»

До цієї новини немає коментарів