Керманичі "під шафе" у вихідні "відзначилися" у шести районах Закарпаття

Двох п’яних водіїв виявили працівники груп реагування патрульної поліції Ужгородського району. В селі Минай пізно ввечері попався місцевий житель, який керував автомобілем марки «Нива» в стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідування чоловік відмовився, про що правоохоронці в присутності двох свідків склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили водія від керування.
Другий нетверезий водій був зупинений вночі в селі Худльово. На автомобілі марки «ВАЗ-2101» була несправна одна фара, через що авто й зупинили патрульні. Водій, місцевий житель, не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування він теж відмовився, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол.
У селі Солочин на Свалявщині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили опівночі автомобіль марки «ВАЗ-2105», на якому не працювали задні габарити. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Від медосвідування він теж відмовився, про що було складено відповідний адмінпротокол.
У селищі Чинадієво Мукачівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі мікроавтобус марки «Volkswagen LТ». Водій невпевнено керував, а на машині не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який не мав водійського посвідчення. Водія доставили до лікарні, але там він відмовився проходити медосвідування. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи й відсторонили від керування.
У селі Новоселиця Тячівського району працівники Дубівського відділення поліції зупинили опівночі незареєстрований мотоцикл марки «Sоul», водій якого не мав захисного шолома. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідування він відмовився, про що поліцейські склали відповідні адмінпротоколи. Незареєстрований транспортний засіб затримали на спецмайданчик поліції Дубового.
У Перечині працівники групи реагування патрульної поліції помітили пізно ввечері автомобіль марки «Rеnault Lоgаn» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. Машину зупинили, за кермом перебував 50-річний іноземець. Водій був у стані алкогольного сп’яніння, драгер виявив у нього 1,44 проміле алкоголю. Поліцейські склали відповідний адмінпротокол, вилучили від чоловіка водійське посвідчення та відсторонили його від керування.
Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Будівлю Єврейської синагоги з села Великі Ком'яти перевезуть у скансен в Ужгороді
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- В Ужгороді сьогодні двом ветеранам передали безкоштовні квартири
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- Забруднення земель на понад 15 млн грн: на Закарпатті поліція повідомила про підозру посадовцю лісохімічного підприємства
- Суд взяв під варту трьох підозрюваних у нападі на військовослужбовців ТЦК та СП на Ужгородщині
- Поліція Ужгородщини затримала осіб, причетних до нападу на військовослужбовців ТЦК та СП
- На Рахівщині поліція затримала чоловіка, причетного до торгівлі наркотиками
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 56-річним підполковником Олександром Сахнюком
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних
- За 7000$ до Румунії: поліція Мукачева затримала підозрюваного у переправленні чоловіків через кордон
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 51-річним солдатом Михайлом Швандою

До цієї новини немає коментарів