Затриманого у Словаччині закарпатця екстрадують до Румунії

Регіональний суд у м. Кошице (Словаччина) у понеділок виніс клопотання про попереднє ув'язнення для 31-річного громадянина України Насіма І., мешканця закарпатського Великого Бичкова (Рахівський район).
Закарпатця було затримано минулої п'ятниці вночі на кордоні, на КПП "Ужгород-Вишнє-Нємецьке". Під час перевірки пасажирів автобусу, який прямував до Словаччини, з'ясувалося, що один з українців перебуває у розшуку в Шенгенській інформаційній системі.
Зокрема, було видано ордер на його арешт у березні 2017 року судом у Сігет Мармацієй в Румунії. Тоді румунський суд визнав Насіма винним у контрабанді і засудив на 5 років та 2 місяця тюремного ув'язнення. Зокрема було встановлено, що у березні 2014 року він разом з іншими злочинцями незаконно перетнув українсько-румунський кордон і перевіз 3000 пачок сигарет марки "Джин Лінг" на суму 70 000 євро (32,648 лей).
Наразі закарпатця утримують під вартою. У словацькій прокуратурі повідомляють, що підозрюваного мають право утримувати 40 днів для того, аби суд пред'явив конкретне звинувачення. Наразі йдеться про екстрадицію українця до Румунії.
Сам затриманий стверджує, що суд в Румунії відбувався без його присутності. У словацькій прокуратурі ці обставини перевіряють. Якщо вони підтвердяться, то умовою передачі затриманого до Румунії може бути поновлення судового розгляду за його присутності.
Джерело: Мukachevo.net
До теми
- До 8 років ув’язнення засуджено закарпатку, яка за 1000 доларів продала сина і дочку для жебракування
- Спроба обійти закон: на митному посту «Вилок» затримали водія з пакетом незадекларованих доларів
- 60 діб у СІЗО без права застави: суд обрав запобіжний захід керівнику Ужгородського РТЦК та СП
- 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна – вирок ужгородці, яка займалася збутом наркотиків
- Перед судом постане ужгородець, який намагався переправити за кордон комплектуючі до військового літака
- До 9 років ув’язнення засуджено закарпатця, який до смерті побив знайомого
- Працівник оборонного заводу на Закарпатті шпигував для росії через батька: деталі від прокуратури
- 170 км/год замість дозволених 40: в Ужгороді водій Audi Q5 отримав 10 років за смертельну ДТП
- В Ужгороді фахівці з України та Румунії обмінялися досвідом реабілітації після травм спинного мозку
- 15 років ув’язнення за держзраду – «заочно» засуджено закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом
- Сварка, яка призвела до вбивства – у Хусті на лаві підсудних чоловік, який вдарив ножем знайомого через зауваження
- Пасажирці потяга «Чоп – Захонь» на ходу закинули валізу з безакцизними сигаретами
- 10 років ув’язнення: засуджено закарпатця, який планував заробити 25 тисяч доларів на незаконному вивезенні немовляти
- Контрабанда на 8 млн грн: на КПП «Тиса» затримали системи зберігання енергії
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- 47 викриттів за 4 місяці: як службові собаки допомагають митниці Закарпаття
- Контрабандисту наркотиків із Закарпаття підтвердили 10,5 років ув’язнення
- Стародруки з ознаками історичної цінності вилучили у пасажирки потяга «Чоп–Прага»
- Прикордонники знайшли у машиніста потягу сигарети, які той перевозив до Угорщини потай від контролю

До цієї новини немає коментарів