Які роботи проводять сьогодні в Ужгороді комунальні та обслуговуючі підприємства

«Закарпателектробуд» демонтує опори вуличного освітлення на вулиці Олександра Можайського та старі світильники на вулиці Мукачівській. Міняють лампи сьогодні на вулицях Мора Йокаі, Цвітній, Василя Балога (Івана Ваша), монтують лінію на площі Шандора Петефі.
«АВЕ-Ужгород» прибирає стихійний смітник на вулиці Перемоги, 175, «УжБудСервіс» ліквідовує сміттєзвалища на вулицях Вілмоша Ковача (Белінського), Олександра Попадинця (Плеханова), Іштвана Сечені, 55, Павла Пестеля. Також працівники «УжБудСервісу» прибирають із використанням спецтехніки такі вулиці: Олександра Попадинця (Плеханова), Іштвана Сечені, Марії Заньковецької, Михайла Грушевського, Минайську.
Вночі прибирали та мили вулиці міста робітники комунального підприємства КШЕП. Сьогодні комунальники ремонтують світлофори, зокрема, на перехрестях проспекту Свободи та вулиці Перемоги, вулиць Міклоша Берчені та Підгірної. Крім того, на світлофорах у місті міняють лампи. Обмежувачі руху встановлюють на вулиці Небесної Сотні (біля прокуратури). Продовжує КШЕП сьогодні і поточний ремонт вулиці Митної.
Проводять реконструкцію інженерних мереж та капітальний ремонт покриття на площі Шандора Петефі – демонтують асфальтобетонне покриття, копають траншеї, облаштовують зливоприймальну каналізаційну мережу.
Капітально ремонтують тротуари на вулиці Юрія Гагаріна (ставлять бордюр, ФЕМ-плитку) і на проспекті Свободи (роблять покриття з ФЕМ-плитки).
У рамках реконструкції на вулиці Олександра Можайського (8 Березня – Минайська) також продовжують ставити ФЕМ-плитку, бордюри.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
До теми
- Трагедія на Мукачівщині: прокуратура контролює розслідування подвійного вбивства (ПОДРОБИЦІ)
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим Героєм
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- У Солотвині за кошти ЄС відкрили новітній Центр безпеки громадян
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- П'ятий Міжнародний кінофестиваль «Кіно сусідів» відбудеться в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- Масштабна пожежа у Міжгір’ї: власник магазину опинився в лікарні, вогонь ледве не знищив сусідні будівлі
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- В Ужгороді сьогодні запрошують на безкоштовну екскурсію містом
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- На Закарпатті вперше провели операцію з трансплантування кістки тазу в щелепу
- До 8 років ув’язнення засуджено закарпатку, яка за 1000 доларів продала сина і дочку для жебракування
- Потрійна автопригода на Виноградівщині: у Королеві внаслідок ДТП постраждала жінка

До цієї новини немає коментарів